Фермери не випадково отримують чудові врожаї цибулі, оскільки знають найважливіші секрети вирощування овочів. Щоб цибуля швидко росла і була стійка до хвороб, важливо дотримуватися певних правил, передають Патріоти України.
Завжди висаджуйте цибулю у добре прогріту землю. Коренеплід погано переносить зниження температури повітря. Обрізати «хвостики» у цибулі-сівці не варто, оскільки так посівний матеріал буде більше схильний до грибкових захворювань і шкідників.
Перед посадкою замочіть цибулю у теплій воді на 5-6 годин, потім злийте воду та обробіть слабким розчином марганцівки або фунгіцидом. Промийте посівний матеріал чистою проточною водою, злегка просушіть і висадіть у ґрунт. Висаджувати цибулю необхідно у теплий сонячний день, на грядках, де торік росли горох чи кабачки.
Якщо не дотримуватися правил сівозміни, то отримати добрий урожай цибулі не вдасться. Після посадки цибулі полийте грядку. Поливати слід регулярно, інакше цибуля виросте дрібною і буде дуже гіркою. У другій половині літа цибуля вимагає зменшення рясності поливу, оскільки може почати загнивати.У той же час, якщо погода посушлива, природні опади відсутні, то поливати грядку цибулі потрібно доти, поки кущики залишаються зеленими. Кілька разів за сезон бажано підгодувати цибулю комплексними добривами або розчином курячого посліду в пропорції 1:3.
Багато хто відкриває їх, щоб барабан висохнув всередині. Але, виявляється, так робити не варто, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Часто після того, як завершується прання, дверцята пральної машини залишають відчиненими. Вважається, що та...
Найапетитніше, коли сало просолюється, а його шкірка стає м’якою. Та вона може бути окремим делікатесом в такому випадку. Якщо ж вона вийшла жорстка та занадто гумова, доведеться її відрізати та викидати, передають Патріоти України. Результат залежить ...