В Україні масово підробляють купюри номіналом 500 і 200 грн. Водночас підроблені купюри в 1000 грн трапляються вкрай рідко. Про це в коментарі розповів радник голови правління одного з банків Василь Невмержицький, повідомляють Патріоти України.
За його словами, найлегше отримати фальшивку на здачу на ринках або в разі особистих розрахунків, особливо в темний час доби, якщо погане освітлення. У банках і великих супермаркетах такий ризик – мінімальний, адже вони оснащені системами перевірки банкнот.
"Коли ви ходите на ринок, намагайтеся отримати на здачу менший номінал: 20, 50, 100 грн, – радить Невмержицький. – Їх підробляють рідко, адже це не доцільно. Якщо і трапляються фальшивки, то зроблені досить кустарним способом, які легко відрізнити. Ці банкноти більш активно використовують, вони частіше передаються з рук у руки і втрачають свою первинну якість".
На перший погляд відрізнити якісну фальшивку від справжньої купюри – складно. Але є кілька нюансів, на які варто звернути увагу:
Якщо ви хочете повністю захиститися від фальшивок, краще за можливості розраховуйтесь карткою.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...