Дрібні жучки можуть оселитися в банці квасолі навіть у тому випадку, якщо вона була щільно закрита кришкою. Знищує запаси жук-зернівка, та не він сам, а його личинки, які потрапляють у стручки квасолі ще тоді, коли вона була на городі. Помітити їх під час лущення неможливо, і саме тому необхідно підстрахуватися від можливої неприємності заздалегідь, передають Патріоти України.
Після того, як ви витягли зі стручків квасолю, її необхідно просушити на сонці, а потім перекласти в полотняні мішечки і відправити на зберігання в прохолодне місце – відмінно підійде балкон, що не опалюється.
Для вірності додайте до кожного мішечка 2-3 зубчики часнику або кілька лаврових листочків.
Цей спосіб використовується у тому випадку, якщо балкон у квартирі не передбачений. Після лущення засипте квасолю в контейнер і залиште на 2-3 дні на полиці морозильної камери.
Зберігати таку квасолю можна в будь-якій закритій тарі, а навесні навіть використовувати як посадковий матеріал.
Якщо ж ви не плануєте садити квасолю, насипте її на деко тонким шаром і просмажте протягом 5-7 хвилин у духовці при температурі 130 градусів.
Боротьба з вапняним нальотом на сантехніці —-знайома проблема майже кожному. Особливо страждають душові лійки, де осад з жорсткої води накопичується у форсунках, зменшуючи напір води й псує зовнішній вигляд. Але є простий, недорогий та екологічний спос...
Якщо компліменти часто стають невід'ємною частиною гармонійних стосунків, то деякі з них можуть мати непередбачувані наслідки. Психолог доктор Марк Трэверс, який працював в університетах Корнелла та Колорадо, попереджає, що є два компліменти, яких варт...