Дрібні жучки можуть оселитися в банці квасолі навіть у тому випадку, якщо вона була щільно закрита кришкою. Знищує запаси жук-зернівка, та не він сам, а його личинки, які потрапляють у стручки квасолі ще тоді, коли вона була на городі. Помітити їх під час лущення неможливо, і саме тому необхідно підстрахуватися від можливої неприємності заздалегідь, передають Патріоти України.
Після того, як ви витягли зі стручків квасолю, її необхідно просушити на сонці, а потім перекласти в полотняні мішечки і відправити на зберігання в прохолодне місце – відмінно підійде балкон, що не опалюється.
Для вірності додайте до кожного мішечка 2-3 зубчики часнику або кілька лаврових листочків.
Цей спосіб використовується у тому випадку, якщо балкон у квартирі не передбачений. Після лущення засипте квасолю в контейнер і залиште на 2-3 дні на полиці морозильної камери.
Зберігати таку квасолю можна в будь-якій закритій тарі, а навесні навіть використовувати як посадковий матеріал.
Якщо ж ви не плануєте садити квасолю, насипте її на деко тонким шаром і просмажте протягом 5-7 хвилин у духовці при температурі 130 градусів.
Малина – рослина досить чутлива до умов, у яких її вирощують. Від складу ґрунту та рівня зволоженості залежить, наскільки великими та смачними будуть ягоди, передають Патріоти України. А на склад ґрунту, звісно, впливають добрива, якими ви підживлюєте ...
З приходом Великодніх свят багато родин готують традиційні частування — паски, пиріжки, різні солодощі. Однак ветеринари наголошують: власникам собак варто бути особливо уважними. Звичні великодні смаколики можуть становити смертельну небезпеку для чот...