Визначено "найздоровіший сніданок у світі", який їдять 100-річні люди

Дослідник довголіття, науковий співробітник National Geographic, журналіст і продюсер Ден Бюттнер поділився, з чого, на його думку, складається найздоровіший сніданок у світі, передають Патріоти України.

"Я провів 20 років, вивчаючи продукти, які їдять 100-річні люди... У затишному куточку Нікойї (Коста-Ріка) я, можливо, знайшов найздоровіший сніданок у світі", - зазначив він, передає cnbc.com.

За його словами, місцеві жителі прокидаються щодня о 04:00. Вони розпалюють дрова у глиняних печах, змішують кукурудзяне тісто з деревною золою і роблять з нього коржі на гарячих глиняних тарілках. Крім цього, вони близько години повільно варять чорну квасолю з цибулею, червоним перцем і місцевими травами, після чого додають рис.

"Сніданок довголіття" - що робить його корисним

Зазначається, що кукурудзяні коржі є відмінним джерелом цільнозернових складних вуглеводів з низьким глікемічним індексом. Деревна зола руйнує клітинні стінки кукурудзи, роблячи доступним ніацин (вітамін групи В, який відіграє роль у сигналізації клітин та відновленні ДНК) і вивільняє амінокислоти, щоб організм міг їх засвоїти.

Чорна квасоля містить ті ж пігментні антоціани (антиоксиданти), що і чорниця. Вони очищають товсту кишку, знижують кров'яний тиск і регулюють інсулін, а також багаті на фолати, такі як калій і вітаміни групи B. А комбінація квасолі і рису створює цілий білок, тобто дає організму всі необхідні амінокислоти.

Жіночий психологічний тест: Виберіть обручку - і дізнайтеся, коли ви вийдете заміж

неділя, 21 квітень 2024, 17:07

Якщо питання "Коли ти вийдеш заміж?" часто цікавить не тільки ваше оточення, але й вас самих, пропонуємо пройти тест та дізнатися відповідь. Психологічний тест у картинці визначить, коли у вашому паспорті з'явиться довгоочікуваний штамп, передають Пат...

Перевірте себе! Психологічний тест у картинці розповість, яка робота вам принесе задоволення

неділя, 21 квітень 2024, 12:12

Цей тест розкаже, яка професія підходить вам найбільше. Спочатку оберіть картинку, яка перша впала у вічі, а потім читайте опис, передають Патріоти України. Якщо ви обрали цю картинку, отже, часто любите перебувати у центрі уваги. Імовірно, вам підійд...