Дослідник довголіття, науковий співробітник National Geographic, журналіст і продюсер Ден Бюттнер поділився, з чого, на його думку, складається найздоровіший сніданок у світі, передають Патріоти України.
"Я провів 20 років, вивчаючи продукти, які їдять 100-річні люди... У затишному куточку Нікойї (Коста-Ріка) я, можливо, знайшов найздоровіший сніданок у світі", - зазначив він, передає cnbc.com.
За його словами, місцеві жителі прокидаються щодня о 04:00. Вони розпалюють дрова у глиняних печах, змішують кукурудзяне тісто з деревною золою і роблять з нього коржі на гарячих глиняних тарілках. Крім цього, вони близько години повільно варять чорну квасолю з цибулею, червоним перцем і місцевими травами, після чого додають рис.
Зазначається, що кукурудзяні коржі є відмінним джерелом цільнозернових складних вуглеводів з низьким глікемічним індексом. Деревна зола руйнує клітинні стінки кукурудзи, роблячи доступним ніацин (вітамін групи В, який відіграє роль у сигналізації клітин та відновленні ДНК) і вивільняє амінокислоти, щоб організм міг їх засвоїти.
Чорна квасоля містить ті ж пігментні антоціани (антиоксиданти), що і чорниця. Вони очищають товсту кишку, знижують кров'яний тиск і регулюють інсулін, а також багаті на фолати, такі як калій і вітаміни групи B. А комбінація квасолі і рису створює цілий білок, тобто дає організму всі необхідні амінокислоти.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...