Включіть чорницю до свого раціону для підтримки довголіття та щасливого життя. Ця невелика ягода має потужні переваги для здоров’я завдяки антиоксидантам, яких у чорниці значно більше, у порівнянні з іншими їх джерелами, передають Патріоти України.
Таким чином, чорниця допомагає покращити пам'ять, зміцнює серце, підтримує імунну систему та активність протягом життя. Чому вам варто вживати більше цієї ягоди, розповіли в Eat This, Not That.
Властивості чорниці
Чорниця — це ідеальний перекус завдяки високому вмісту антиоксидантів, які уповільнюють процеси старіння та знижують ризик захворювань. Вона має найбільшу кількість антиоксидантів серед усіх фруктів, що допомагає нейтралізувати вільні радикали та зменшує пошкодження ДНК.
Вас може зацікавити:"Найнудніше шоу в історії": перший за шість років показ Victoria’s Secret, куди запросили росіянку Ірину Шейк, обернувся провалом
Вас може зацікавити:Україну заполонили загадкові істоти з гігантськими хоботами, схожі на колібрі. Фото
Крім того, споживання чорниці також може знизити рівень "поганого" холестерину ЛПНЩ, що важливо для здоров'я серцево-судинної системи. За всього 85 калорій на чашку, ви отримуєте 4 г волокон, 24% добової потреби у вітаміні С, 36% у вітаміні К та 25% у марганці. Завдяки цьому, регулярне вживання чорниці може підтримати загальне здоров'я і сприяти довголіттю.
Що приготувати з чорниці
Ви можете з'їсти чорницю, як закуску, просто насолоджуючись її смаком, а можете поєднувати ягоду з іншими продуктами. Зокрема, щоб закуска або перекус був ситнішим, спробуйте додати до чорниці йогурт, горіхи або вівсянку. Ці доповнення не лише підсилять смак, а й забезпечать більше поживних речовин. Якщо ви шукаєте інші корисні варіанти, ви можете скористатися цими ідеями:
Цибуля є обов'язковим інгредієнтом для супів, салатів, гарнірів та безліч інших страв. Але далеко не всі знають, як правильно її зберігати. Часто господині кладуть цибулю в холодильник, сподіваючись, що так вона довше залишиться свіжою. Насправді це п...
Навіть найвишуканіший крем не врятує шкіру обличчя, якщо щодня вона торкається брудної наволочки. М’яка на дотик, ароматна після прання тканина — це не лише елемент затишку, а й справжній охоронець краси та здоров’я. Однак наволочка здатна стати й воро...