Змусять парфум працювати цілий день: ТОП-4 способи зберегти аромат до вечора

Змусять парфум працювати цілий день: 4 способи зберегти аромат до вечора

Якщо аромат, нанесений із ранку, не тримається на шкірі до вечора, є кілька способів усунути цю проблему. Насамперед експерти радять правильно зберігати парфуми - далеко від сонячних променів і в прохолодному місці, передають Патріоти України.

Крім того, важливо знати, як і куди наносити аромат, щоб пахнути весь день.

Зволоження. Парфум найдовше тримається на чистій та зволоженій шкірі. Продовжити працездатність аромату можна, якщо спочатку нанести на шкіру зволожуючий лосьйон або крем, а через 10 хвилин – і сам парфум. Ще один лайфхак – використовувати звичайний вазелін: він надійно закріплює запах і не заважає звучанню.

Правильні місця. Духи необхідно наносити на найтепліші та "пульсуючі" ділянки тіла, такі як шия, потилиця, зап'ястя, тильна сторона колін і ліктів. Ще один варіант - розпорошити аромат на чисте волосся. Оскільки вони добре поглинають запахи, приємний шлейф буде забезпечений.

Ідеальний парфум. Потрібно знайти аромат, який буде добре "сидіти" на вашій шкірі та відповідати вашому PH. Цей фактор дуже важливий, оскільки хімічний склад продукту та "відповідна" шкіра складають ідеальну пару.

Не чіпати руками. Одна з найшкідливіших звичок при використанні парфуму – терти місце, куди був нанесений аромат. Через різкі дотики верхні ноти парфумів просто ламаються, а беззахисні нижні – випаровуються протягом пів години.

Все просто! Як позбутися вапняного нальоту в чайнику без хімії

субота, 18 січень 2025, 8:30

Вапняний наліт – це білі крейдяні мінеральні накопичення у вашому чайнику, які виникають тоді, коли воду нагрівають або залишають стояти, передають Патріоти України. З часом вапняний наліт у вашому чайнику може зменшити потік води, вплинути на ефективн...

Народні прикмети на 18 січня. Вдалий день для магічних ритуалів. Увечері не гуляйте у безлюдних місцях

субота, 18 січень 2025, 7:05

Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...