Якщо вночі вам важко зануритися в сон або ви помітили, що не відпочиваєте вночі якісно, у всьому може бути винен ваш смартфон. На це питання відповідає РБК-Україна, передають Патріоти України.
Ні для кого вже не секрет, що телефон, в який ви дивитеся на ніч, тільки завадить вашому сну. Експерт зі сну Семмі Марго радить переконатися, що у вашій спальні немає смартфона. Відмовтеся від нього, принаймні за годину до того, як ви ляжете у ліжко.
"Залиште свій телефон (і будь-які інші пристрої) в іншій кімнаті, щоб ваша спальня стала місцем для відпочинку, призначеним виключно для сну", - каже фахівець.
Замість того, щоб проводити час перед екраном, розслабтеся за допомогою заходів, які сприяють цьому.
Спробуйте почитати книгу, практикувати уважність або обережно потягнутися.
Створення цього вечірнього ритуалу сигналізує вашому мозку, що настав час розслабитися, допомагаючи вам природним чином перейти в стан релаксації та змусити легше заснути і насолодитися цілою ніччю відпочинку.
Якщо ви вирішите почати гортати соцмережі прямо перед сном, ви ризикуєте порушити свій сон.
"Ця звичка може суттєво порушити природний цикл сну та неспання вашого тіла, залишаючи вас неспокійними. Ви будете ворочатись, замість того, щоб занурюватися в глибокий відновний сон", - сказала Марго.
Річ у тому, що яскраве блакитне світло від екранів перешкоджає виробленню мелатоніну, гормону, який відповідає за регуляцію сну.
Крім того, нескінченний потік відео підтримує мозок активним і задіяним, ускладнюючи його розслаблення.
Є кілька визначальних ознак справжньої корисної ковбаси, за якими ви зможете обрати натуральний і смачний продукт, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Ковбасу полюбляють усі, що не дивно, бо це смачний і поживний продукт. Напевно, багато хт...
Чи не кожна дитина радянської епохи знала, що таке риб’ячий жир. Цей засіб був справжньою панацеєю від усіх хвороб – його призначали як профілактичний засіб від багатьох захворювань, таких як рахіт, анемія, туберкульоз тощо. В СРСР риб’ячий жир ложками...