Зверніть увагу! Названо поширену звичку, яка заважає вам висипатися

Якщо вночі вам важко зануритися в сон або ви помітили, що не відпочиваєте вночі якісно, у всьому може бути винен ваш смартфон. На це питання відповідає РБК-Україна, передають Патріоти України.

Ні для кого вже не секрет, що телефон, в який ви дивитеся на ніч, тільки завадить вашому сну. Експерт зі сну Семмі Марго радить переконатися, що у вашій спальні немає смартфона. Відмовтеся від нього, принаймні за годину до того, як ви ляжете у ліжко.

"Залиште свій телефон (і будь-які інші пристрої) в іншій кімнаті, щоб ваша спальня стала місцем для відпочинку, призначеним виключно для сну", - каже фахівець.

Замість того, щоб проводити час перед екраном, розслабтеся за допомогою заходів, які сприяють цьому.

Спробуйте почитати книгу, практикувати уважність або обережно потягнутися.

Створення цього вечірнього ритуалу сигналізує вашому мозку, що настав час розслабитися, допомагаючи вам природним чином перейти в стан релаксації та змусити легше заснути і насолодитися цілою ніччю відпочинку.

Якщо ви вирішите почати гортати соцмережі прямо перед сном, ви ризикуєте порушити свій сон.

"Ця звичка може суттєво порушити природний цикл сну та неспання вашого тіла, залишаючи вас неспокійними. Ви будете ворочатись, замість того, щоб занурюватися в глибокий відновний сон", - сказала Марго.

Річ у тому, що яскраве блакитне світло від екранів перешкоджає виробленню мелатоніну, гормону, який відповідає за регуляцію сну.

Крім того, нескінченний потік відео підтримує мозок активним і задіяним, ускладнюючи його розслаблення.

Народні прикмети на 5 лютого: Українці здавна вірили, що знайдені цього дня гроші не принесуть щастя, а вночі в небо краще не вдивлятися

середа, 5 лютий 2025, 7:09

За давніми віруваннями, в народне свято 5 лютого не можна байдикувати і лінуватися. Українці присвячували цей день роботі в хліві та сараї. Приміщення оглядали, утеплювали та лагодили. Спорожнілі засіки вичищали. Свято 5 лютого в давні часи вважалося н...

Ключові дати та події з історії України для НМТ: як ефективно запам’ятовувати та підготуватися до тесту – поради від BUKI

вівторок, 4 лютий 2025, 22:04

Підготовка до НМТ з історії України – це важливий етап для кожного абітурієнта, який прагне здобути вищу освіту. Це важлива дисципліна, яка потрібна для вступу на багато різноманітних спеціальностей. Далеко не завжди можна підготуватись самостійно. Для...