А ви це знали? Коли додавати сіль - до кипіння води або після

Більшість господарок не замислюються, коли відправляють ложку з білими кристалами в каструлю, наповнену водою. Попри поширену думку, різниця в тому, коли ж додавати сіль – до кипіння або після – все ж таки є, передають Патріоти України.

Подробиці

Відомо, що у холодній воді сіль розчиняється набагато повільніше. Тому додавання цієї спеції в холодну воду призводить до того, що сіль збиратиметься на її поверхні.

Це, у свою чергу, означає, що посуд, який ви використовуєте для готування, буде швидше виходити з ладу через корозію.

У той же час знаючі господині наголошують, що цей факт малопомітний на каструлях невеликого об’єму.

Однак у тих випадках, коли йдеться про великі об’єми, в яких вода нагрівається набагато повільніше, а сіль буде довше залишатися на поверхні, це має значення.

Крім того, доведено, що сіль впливає на температуру кипіння води. Так, несолона вода закипає швидше.

Тому слід брати до уваги всі фактори і додавати сіль у воду, що вже закипіла.

Є секрет! Як готувати холодець, щоб він швидко застигав і був прозорим як сльоза

середа, 4 грудень 2024, 23:10

Холодець вважається популярною стравою, проте приготувати її виходить не у всіх. Є чотири прості правила, завдяки яким страва вийде апетитною, швидко застигне і буде прозорою, передають Патріоти України. Холодець не приготувати без свинячих ніжок та «р...

А ви це знали? Для чого потрібно сипати сіль на вугілля в процесі смаження шашлику

середа, 4 грудень 2024, 18:11

Приготувати смачний, соковитий, але головне добре просмажений шашлик – справжнє мистецтво. Варіантів приготування цієї улюбленої страви налічується не менше півсотні, передають Патріоти України. У приготуванні шашлику важливо підтримувати стабільний жа...