Більшість господарок не замислюються, коли відправляють ложку з білими кристалами в каструлю, наповнену водою. Попри поширену думку, різниця в тому, коли ж додавати сіль – до кипіння або після – все ж таки є, передають Патріоти України.
Відомо, що у холодній воді сіль розчиняється набагато повільніше. Тому додавання цієї спеції в холодну воду призводить до того, що сіль збиратиметься на її поверхні.
Це, у свою чергу, означає, що посуд, який ви використовуєте для готування, буде швидше виходити з ладу через корозію.
У той же час знаючі господині наголошують, що цей факт малопомітний на каструлях невеликого об’єму.
Однак у тих випадках, коли йдеться про великі об’єми, в яких вода нагрівається набагато повільніше, а сіль буде довше залишатися на поверхні, це має значення.
Крім того, доведено, що сіль впливає на температуру кипіння води. Так, несолона вода закипає швидше.
Тому слід брати до уваги всі фактори і додавати сіль у воду, що вже закипіла.
Курячі серця є недооціненими. Їх частіше тушкують, додають в начинки для пиріжків, але з ними можна приготувати і смачний салат на вечерю. Це проста страва, яка стане однією з улюблених в вашому домашньому меню, передають Патріоти України. Вам знадобля...
Якщо ви не любите довго виробляти сирники і смажити по черзі на сковорідці, то зробіть його у духовці, а потім поріжте порційно. Смак буде неймовірно ніжним і, дійсно, схожим на повітряне суфле, передають Патріоти України. На 500 г кисломолочного сиру ...