Приготування займе трохи часу, але докладені зусилля виправдають і перевершать ваші очікування. Головна вимога - обрати стиглі помідори без твердої шкірки. Можна маринувати як червоні, так жовті чи рожеві помідори.
Інгредєнти:
Маринад:
Помідори помийте. Помийте та підготуйте три літрові банки. На дно кожної банки викладіть суцвіття кропу, гілочку петрушки, 8 горошин чорного перцю, лавровий листок, одну гвоздику. Накладіть помідори в банки.
Приготуйте маринад. Налийте в каструлю воду, всипте цукор, сіль. Варити дві хвилини, помішуючи, додати 100 мл 9% оцту. Охолодіть маринад і лише потім налийте у банки. Ви можете використовувати банки на закрутку або зі звичайними кришками.
Поставте банки у каструлю з водою, щоби вода покривала половину банки. Накрийте банки кришками, але не закручуйте. Доведіть воду до кипіння і дайте консервації простерилізуватися 7-8 хвилин. Дістаньте банки з води, закрутіть або закрийте, переверніть банки догори дриґом і поставте на кришки. Це роблять для того, щоби впевнитися у герметичності закрученої кришки.
Якщо з перевернутої банки витече рідина або під кришкою будуть бульбашки, значить, банка закрита нещільно. У банку проникатиме повітря, і консервація псуватиметься. Якщо знайшли такий недолік - простерилізуйте і закрийте банку повторно.
Закручені банки залишають перевернутими на ніч. Після цього віднесіть банки в комору, підвал або шафку, де мариновані помідори чекатимуть зими.
Риба є смачним та корисним продуктом харчування, тому періодично її варто обов’язково включати до раціону. Однак з її неприємним ароматом, що виникає у процесі смаження, не завжди впорається навіть потужна витяжка, передають Патріоти України. Але від н...
Оливкова олія набагато корисніша за соняшникову. Це джерело олеїнової кислоти та багатьох інших важливих для людського організму сполук. Втім, для смаження оливкову олію використовувати не варто. А ось для заправки салатів вона смакує ідеально, передаю...