Теоретично з будь-якої частини курки можна зварити бульйон. Якщо ж підходити до його приготування більш обґрунтовано, то є певні нюанси. Про них поговоримо детальніше далі в статті, передають Патріоти України.
Найперше потрібно знати ціль використання бульйону. Ви будете з нього варити суп, борщ чи він потрібен для соусів, ризото чи ін. Залежно від цього потрібно орієнтуватися, з якої частини кури краще його зварити.
Для супів та соусів можна придбати бульйонний набір. Також підійдуть крила, інші частини з кісточками та невеликими шматочками м’яса. Для дієтичних страв він — те, що треба. Навіть подати його в чашці до налисників також буде актуально.
Для більш насиченого бульйону краще відварювати гомілки та стегна. В цих частинах і м’яса достатньо, і кісточка є. Найжирніша частина — спинка. З неї бульйон також буде поживним та жирнішим.
Якщо вам потрібен бульйон для дитячого харчування, рекомендується використовувати куряче філе. Вона найбільш дієтична з усіх частин курки. Це не буде наваристий бульйон, але значно смачніше, ніж готувати на воді.
Деякі кулінари за кілька хвилин до закінчення готування борщу додають до нього вершкове масло. Навіщо так робити? Найчастіше додають не більше 80 грамів вершкового масла, після чого весь вміст каструлі ретельно перемішується. Якщо ж ви вже використали ...
Курячий фарш ніжний та досить нейтральний. Саме через це йому не вистачає яскравих акцентів. Їх досить легко додати. Просто треба знати, які продукти можуть зробити звичайні котлети смачнішими та оригінальнішими, передають Патріоти України. Цей спосіб ...