Теоретично з будь-якої частини курки можна зварити бульйон. Якщо ж підходити до його приготування більш обґрунтовано, то є певні нюанси. Про них поговоримо детальніше далі в статті, передають Патріоти України.
Найперше потрібно знати ціль використання бульйону. Ви будете з нього варити суп, борщ чи він потрібен для соусів, ризото чи ін. Залежно від цього потрібно орієнтуватися, з якої частини кури краще його зварити.
Для супів та соусів можна придбати бульйонний набір. Також підійдуть крила, інші частини з кісточками та невеликими шматочками м’яса. Для дієтичних страв він — те, що треба. Навіть подати його в чашці до налисників також буде актуально.
Для більш насиченого бульйону краще відварювати гомілки та стегна. В цих частинах і м’яса достатньо, і кісточка є. Найжирніша частина — спинка. З неї бульйон також буде поживним та жирнішим.
Якщо вам потрібен бульйон для дитячого харчування, рекомендується використовувати куряче філе. Вона найбільш дієтична з усіх частин курки. Це не буде наваристий бульйон, але значно смачніше, ніж готувати на воді.
Щоб спекти смачні сирники, господині пробують замінити борошно манкою та зменшити кількість цукру у рецепті. Але цього не достатньо, передають Патріоти України. Набагато важливіше вибрати відповідний кисломолочний сир, який є основою для майбутньої стр...
Відварене м’ясо не назвеш найпопулярнішою стравою, оскільки господині надають перевагу готуванні його на грилі або подачі в смаженому вигляді. Однак варіння набагато корисніше, передають Патріоти України. При правильному підході відварене м’ясо виходит...