Багато господинь з радістю готували б горохові супи і пюре частіше, але з цим видом бобових виникає ряд складностей. Наприклад, не всі можуть згадати поставити горох відмокати у воді на ніч. Іншим не подобається ситуація, коли продукт “не хоче” варитися. Якщо ж знати кілька секретів, то таких складнощів не виникне, передають Патріоти України.
Багато хто забуває про те, що горох теж потрібно мити перед іншими процедурами. Залишати бобову культуру у воді потрібно доти, доки вона не стане прозорою.
Майже всі господині для вимочування використовують прохолодну воду, що є кулінарною помилкою. Найкраще брати окріп.
Достатньо буде почекати лише одну годину, після чого можна буде приступати до приготування їжі.
Спочатку горох потрібно перебрати, вимити, відправити в каструлю з окропом. Як тільки при варінні з’являється піна, воду потрібно злити і ще раз відправити бобову культуру під струмінь із холодною водою.
Після цього залишиться лише залити окріп в каструлю і знову почати приготування.
Багато господарок знають про те, що в процесі варіння варто вливати в каструлю холодну воду. Завдяки цій хитрості горох вийде смачнішим і якіснішим.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...