Пюре – одна з найбільш улюблених страв в Україні, яку щодня вживають мільйони людей. Однак кожен має свій спосіб його приготування, додаючи свої секрети та поради. Щоб картопля вийшла надзвичайно смачною, варто дотримуватись кількох ключових рекомендацій, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Професійні кухарі рекомендують додавати до пюре два інгредієнти, які, на їхню думку, значно покращують його смак. Особливо в зимовий період картопля може мати неприємний присмак через неправильне зберігання. Тому варто насамперед звернути увагу на правильне оброблення картоплі перед її приготуванням.
Перед тим, як почати варити пюре, важливо не нарізати картоплю надто дрібно, адже це може призвести до її переварювання. Краще залишити середні бульби цілими. Також не забудьте додати трохи солі у воду, щоб картопля могла одразу поглинути її.
Не ставте очищену картоплю одразу на вогонь. Спочатку залийте її холодною водою і залиште на 20 хвилин, щоб позбутися зайвого крохмалю. Після цього злийте воду, налийте нову і лише тоді ставте на вогонь. Зазвичай, картопля вариться не більше 25 хвилин.
Під час варіння пюре часто додають лавровий лист та кілька горошин чорного перцю, що надають страві приємний аромат. Не забувайте вилучити ці спеції, щойно вимкнете вогонь і знімете каструлю з плити.
Коли пюре готове, час додавати основні інгредієнти, які зроблять страву особливо ніжною — це вершкове масло та тепле молоко. Навіть якщо картопля вийде не зовсім ідеальною, масло і молоко допоможуть виправити недоліки та зробити пюре більш м'яким.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...