За сирниками буває стільки жалю, що вони розвалилися, підгоріли чи не просмажились. Страва проста в приготуванні, але потребує певних навичок. Не завжди виходить з першого разу та й потім трапляються невеликі кулінарні негаразди. Виправити ситуацію можна, якщо знати деякі кулінарні хитрощі, передають Патріоти України.
Щоб цього не сталося, потрібно передивитися склад. Переважно до кисломолочного сиру додають борошно. Замініть частину на манну крупу. Вона не обтяжує сирники та добре вбирає зайву вологу. Розраховуйте, що на 0,4 кг домашнього сиру варто покласти 2 ст.л. ложки борошна та 1 ст.л. манки.
Буває, що сирники виклали на сковороду смажитись, а вони розтікаються. Таке може бути, коли в тісті є зайва волога. Переважно її роблять яйця. Краще менше, ніж забагато. Яйця додають із розрахунку 1 яйце на 400 г сиру.
Не кладіть сирники на холодну сковороду. Почекайте, щоб олія нагрілася, а потім закладайте вже їх обсмажувати. Після цього треба зменшити вогонь та накрийте кришкою. Так вони не пригорять, бо буде помірна температура. Окрім того, закрита кришка допоможе просмажити середину. За бажанням можна доготувати сирники у духовці.
Сир фета смакує у багатьох стравах, зокрема у класичному грецькому. Фета ніжна, м’яка і чудово доповнює овочеві композиції, а також страви з рибою чи м’ясом. Але як порізати сир, щоб він був кубиками, а не розпадався, передають Патріоти України. Фета м...
Аерофритюрниці стали найкращими друзями кожного на кухні, миттєво готуючи здоровіші версії ваших улюблених страв. Однак не всю їжу можна готувати у цьому приладі , тому експерти з охорони здоров’я та безпеки попереджають людей уникати використання прис...