Рибні котлети для багатьох є чудовою альтернативою м’ясним стравам, передають Патріоти України.
Вони вважаються більш дієтичною та здоровою їжею.
Існує лише один недолік у рибних котлет: вони можуть гірчити навіть за правильної технології приготування.
Риба
Найчастіше винуватцем гіркоти виступає покупний фарш чи невдалий вибір риби. Деякі недобросовісні виробники готують рибний фарш не вичиняючи кишки, через що і з’являється неприємний відтінок смаку.
Якщо ви хочете бути впевненими в якості, слід вибирати фарш дорожчий по ціні. Його колір має бути рівномірним.
Іноді при самостійному приготуванні фаршу з’являється гіркота. Якщо під час обробітку або перевезенні риби був ненароком роздавлений міхур з жовчю, то гірчитиме навіть дорога риба.
Але такі ситуації трапляються рідко.
Цибуля
Цей овоч додають у будь-які котлети для того, щоб вони вийшли соковитішими та смачнішими. Однак є один нюанс, на який варто враховувати.
Свіжа цибуля може зіпсувати рибний фарш.
Тому варто або відразу ж починати готувати, або попередньо пасерувати цибулю.
Спеції
Важко уявити приготування страв із риби без додавання спецій. Але варто бути обережнішими. Часто перець або мелений лавровий лист здатні зіграти поганий жарт.
Якщо додати дуже багато спецій, то з’явиться гіркота.
Зберігання
Рибний фарш краще не заготовляти із запасом: через особливості хімічної реакції навіть за умов правильного зберігання може з’являтися відтінок гіркоти.
Тому якщо ви приготували фарш, варто відразу приступати до смаження рибних котлет.
Вершкове масло – це вкрай корисний продукт, який обов’язково має бути в раціоні як дорослих, так і дітей, передають Патріоти України. Без вершкового масла в кулінарії не обійтися, бо не вийде запашної випічки, смачної каші чи ароматного картопляного пю...
Забудьте про жорсткі котлети, які важко кусати та жувати. Щоб вони були легкими та апетитними, нагадували пух, потрібно правильно підготувати фарш. Деякі кулінарні хитрощі допоможуть це зробити, передають Патріоти України. Отже, ми вже знаємо, що секре...