Не робіть помилок! Що не можна додавати до борщу

В основі борщу, як відомо, м’ясний бульйон та овочі, проте багато господинь хочуть зробити смак більш насиченим і додають спеції. Саме спеції додають насичений запах страві і роблять яскравіший смак, передають Патріоти України.

Подробиці

Але треба бути обережним, оскільки не всі приправи підходять для цієї страви.

Однією невірною спецією легко зіпсувати борщ. Щоб борщ не вийшов занадто кислим чи гострим, не варто використовувати гвоздику, корицю чи інші прянощі.

Також краще забути про добавки з іншої кухні, наприклад, корейської. Такі спеції можна додати до салату або до м’яса.

Починаючі господині можуть використовувати для борщу хмелі-сунелі. Ця улюблена багатьма спеція справді підходить до різних страв, але тільки не до борщу.

Не можна додавати свіжий або сухий імбир у каструлю з борщем. Якщо є бажання, його краще подати на окремій тарілці.

Звичайно, краще додати сіль у борщ, а також розбавити страву зеленню. Це не тільки розбавить смак і зробить його цікавішим, а й зовні зробить борщ привабливішим.

При цьому варто пам’ятати, що не слід додавати усі трави одночасно. Наприклад, до борщу зі свининою чи куркою більше підійде кріп, а петрушка ідеально підкреслить смак борщу з яловичиною.

Зелень можна додавати свіжу та суху, заморожену, консервовану.

Джерело: ПростоВей

Як зварити рис, пшоно чи перлову крупу вдвічі швидше

п’ятниця, 9 травень 2025, 18:04

Крупи обов’язково мають бути у раціоні харчування. Вони багаті на складні вуглеводи та в цілому мають позитивний вплив на самопочуття та здоров’я, передають Патріоти України. Ідеальна норма, коли 40% раціону складають саме крупи. Якщо ви думаєте, що їх...

Як розм’якшити тверде м’ясо, щоб тануло в роті

п’ятниця, 9 травень 2025, 17:03

Приготувати м’ясо не так вже й легко. Багато новачків у кулінарії скаржаться, що виходить блюдо занадто жорстким або сухуватим, передають Патріоти України. Проте досвідчені господині знають, що треба робити, щоб продукт буквально танув у роті, а всі до...