Хтось може відразу сказати: «Що запитання? Хто цього не знає?». Не поспішайте з критикою. Дехто тільки вчиться господарювати, а інші люди дійсно можуть не знати. Тому відповідаємо на це актуальне питання, передають Патріоти України.
Почнемо з того, що на виробництві, де фасують крупу в упаковки, її ніхто не мив. Отже, провести гігієнічну процедуру очищення треба обов’язково. Непромита гречка дуже відрізняється за смаком від митої.
Ще одна причина, чому треба промивати зерна, полягає у необхідності вимити з них зайву фітинову кислоту. На жаль, наш організм її не засвоює, тому за допомогою миття ми її видаляємо. Немита гречка може стати причиною не засвоєння в організмі калію та цинку.
Тепер ви знаєте, чому треба промивати гречку перед варінням. Засипте крупу в каструлю, залийте водою, перемішайте та злийте брудну воду. Повторіть процедуру ще раз. Як тільки сміття та пил перестали вспливати, крупа готова до варіння.
Відчуття постійної втоми може мати безліч причин, і одна з них - ваш щоденний раціон. Часто ми списуємо нестачу енергії на стрес або недосип, але іноді справа в тому, що саме ми їмо, передають Патріоти України. Нові наукові дані вказують на несподівани...
Розчинна кава - зручний варіант для тих, хто хоче швидко збадьоритися. Але за зручністю часто ховається різниця у якості, яка може вплинути не лише на смак, а й на здоров’я. Як відрізнити добрий продукт від сурогату . пояснюємо простими словами, переда...