Вареники з капустою - ситна і смачна страва, зазначають Патріоти України.
Начинка:
Зажарка:
Тісто:
Начинку для вареників потрібно приготувати заздалегідь, щоб вона встигла охолонути. Потрібно тонко нашаткувати капусту і обсмажити її на соняшниковій олії. Можна додати трохи моркви.
Смажити капусту, помішуючи, 10 хвилин, додати томатну пасту, перемішати і тушкувати ще 10 хвилин. Посолити і поперчити капусту за смаком. Потім зняти з вогню і охолодити.
Тісто розкачати в рівну ковбаску, нарізати на шматочки. Тісто, яке не використовується, слід прикрити харчовою плівкою, щоб воно не обвітрилося.
Кожен шматочок розкачати в корж товщиною 2-3 мм. У центр коржа викласти остиглу начинку.
Зліпити вареник. Ліпити вареники можна будь-яким, звичним для вас способом. У мене в цей раз самий звичайний спосіб ліплення: коржик згортається навпіл і защипується по центру, потім по черзі защипуються краї.
Стіл присипати борошном і викласти готові вареники.
Закип’ятити воду, посолити, додати в неї лавровий лист і 3-4 горошини чорного перцю. По одному опускати вареники в воду і відразу помішувати щоб вони не пристали до дна. Після того як вареники спливуть, варити їх 5-10 хвилин орієнтуючись на товщину теста.
Приготувати піджарку з цибулі на соняшниковій олії і полити нею готові вареники. Подавати вареники з капустою можна і зі сметаною.
Дієтологиня та авторка книжки "Як не їсти ультраоброблене" Нікола Ладлам-Рейн провела аналіз 18 найпопулярніших фруктів, оцінюючи їхню поживність за 5-бальною шкалою, передають Патріоти України. Аутсайдером списку стали всі види динь — кавун, канталупа...
Коли справа доходить до вибору кухонної дошки, важливо не тільки звертати увагу на матеріал, але й на його вплив на здоров'я та якість вашого приготування їжі. Дерев’яні та пластикові дошки - два основних типи обробних поверхонь, але є багато відміннос...