Важливі нюанси та прикрі помилки: Як приготувати ідеальний бісквіт

Бісквіт – популярна основа для тістечок, тортів та пирогів, а також смачний самостійний десерт. Уміння готувати це пишне тісто стане в нагоді будь-якому домашньому кондитеру. Однак багато кулінарів не можуть "подружитися" з бісквітом: часто він опадає після випічки або виходить занадто збитим. Патріоти України пропонують розібратися, чому випічка не виходить красивою і пишною, і як виправити прикрі помилки.

Чому опадає бісквіт: погано збиті яйця

Бісквітне тісто дуже вимогливе до правильно збитих яєць. Якщо яйця збити недостатньо добре, то в бісквіті буде мало бульбашок повітря і він швидко опаде. Збивати яйця потрібно близько 8-10 хвилин до білої пишної піни. Цукор можна додавати поступово з початку збивання.

Чому не виходить бісквіт: неправильне перемішування

Вмішувати яйця в бісквітне тісто потрібно дуже повільно і акуратно, інакше бульбашки повітря лопнуть і тісто осяде. Для хорошого бісквіта в збиті яйця всипте просіяне борошно і акуратно перемішайте знизу вгору силіконовою лопаткою.

Чому осідає бісквіт: неправильна температура

Не варто випікати бісквіт при занадто високій температурі, інакше він осяде ще в духовці. Оптимальна температура випікання – 150º. Не забувайте про ще одне золоте правило бісквіта: не відкривайте духовку під час випікання.

Чому бісквіт не піднявся: довгий простій

Ще одна популярна помилка кулінарів – занадто довге простоювання тіста. Бісквіт потрібно випікати відразу, поки бульбашки повітря зі збитих яєць не вивітрилися. Заздалегідь розігрійте духовку і застеліть пергаментом форму для запікання. Акуратно виливайте тісто в форму і відразу ставте в духовку. Тоді бісквіт буде пишним і ніжним.

Рецепт бісквіта: відео

Вибухи в Ірані: чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Картопля посмажиться за лічені хвилини - хитрий трюк від вправних господинь

неділя, 5 лютий 2023, 11:07

Посмажити картоплю загалом дуже просто. Однак зазвичай на це іде багато часу. А що робити, якщо голод підкрався непомітно і вам хочеться поїсти ВЖЕ? Ми знаємо і поділимося крутим лайфхаком, який врятує вас від голоду і зекономить чимало часу, передають...