Незалежний російський журналіст Саша Сотник не буде сумувати за жертвами авіакатастрофи Ту-154 Міноборони Росії, оскільки вони в тій чи іншій мірі підтримали військову авантюру Кремля в Сирії. Відповідний пост з'явився в Facebook на сторінці Сотника, передають Патріоти України.
"Особисто мені хочеться висловити співчуття рідним і близьким загиблих. А ось сумувати за ними - вибачте - не хочеться. Всі вони зробили свій вибір. І, як показала трагічна подія, цей вибір став для них смертельним", - написав журналіст.
Також він звернувся до своїх читачів із закликом «не танцювати на кістках" загиблих пасажирів фатального рейсу. "Так чи інакше - вони вже покарані. Смертю. І навряд чи буде шляхетним влаштовувати пекло для їх живих родичів і друзів. Просто подумайте про те, щоб війна не зробила бездушними вас самих", - зазначив Сотник.
"Загиблі в катастрофі при житті поводилися по-різному. Всіх їх об'єднала одна масштабна подія: Путін вліз в Сирію. А вони це підтримали. Так чи інакше. В іншому випадку, їх не зібрали б на своєму борту злощасного ТУ-154", - йдеться в тексті.
Нагадаємо, 25 грудня, в Чорному морі впав російський військово-транспортний літак Ту-154.
У відомстві уточнили, що на борту ТУ-154 перебували російські військовослужбовці, артисти ансамблю ім. Александрова і представники російських ЗМІ, які летіли привітати з Новим роком військових РФ на сирійській авіабазі "Хмеймім".
Незабаром міноборони РФ заявило, що уламки літака ТУ-154 були знайдені в Чорному морі.
На місці катастрофи російського Ту-154 у Чорному морі виявлені тіла семи загиблих.
Співробітники ФСБ відпрацьовують версію теракту на Ту-154.
Очевидець падіння літака розповіла подробиці.
Російський авіаексперт Вадим Лукашевич вважає, що літак міг впасти внаслідок теракту.
Російський експерт Віталій Андрєєв вважає, що на борту Ту-154 сталося щось екстремальне.
Експерт з питань авіації Влад Любін з імовірністю 99% вважає, що катастрофа літака Ту-154 була результатом теракту, а вибухівка могла бути закладена в люк шасі літака в аеропорту Москви.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...