Прабатьківщина лише облизується: Стало відомо, де встановлено найбільший в світі монумент варенику (фотофакт)

​Пам'ятник варенику - унікальне архітектурне спорудження в містечку Глендон , де мешкає всього півтисячі осіб. Монумент є одним з небагатьох у світі, присвячених цій традиційній українській страви.

Розміри монумента вражають уяву - висота будівлі - 9 метрів, а вага - понад 3 тонни. Пам'ятник прикрашає центральну площу міста і є офіційним символом Глендона, повідомляють Патріоти України. Навколо монумента постійно збираються натовпи туристів, які бажають познайомитися з витвором мистецтва, і з його прототипом теж, у найближчій українській харчівні.

Пам'ятник варенику з'явився в Канаді звісно невипадково. Це стало можливим завдяки роботам української діаспори, яка проживає тут.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Українська Мадонна часів Четвертої визвольної війни з російськими окупантами (фотофакт)

п’ятниця, 13 жовтень 2017, 20:30

У кожної доби - свої символи. Можливо ця пара стане одним із таких для нашого нелегкого часу. Всупереч бідам і підступам негідних "родичів" Україна живе, і буде жити. Від козаків-лицарів батька Хмеля, героїв Крут та гайдамацьких полків Петлюри, партиза...

Хіти тижня. "Несповідимі шляхи Господні": Через скруту і священні обов'язки батюшка на Закарпатті ходить по воді (фотофакт)

п’ятниця, 13 жовтень 2017, 19:00

Виявляється, Христос має своїх послідовників, які ходять по воді зараз, через 2 тисячі років. Як написано у свящнному Писанні, кожому воздається за вірою його. Тому, неможливого теоретично для людини немає, передають Патріоти України з посиланням на За...