Прабатьківщина лише облизується: Стало відомо, де встановлено найбільший в світі монумент варенику (фотофакт)

​Пам'ятник варенику - унікальне архітектурне спорудження в містечку Глендон , де мешкає всього півтисячі осіб. Монумент є одним з небагатьох у світі, присвячених цій традиційній українській страви.

Розміри монумента вражають уяву - висота будівлі - 9 метрів, а вага - понад 3 тонни. Пам'ятник прикрашає центральну площу міста і є офіційним символом Глендона, повідомляють Патріоти України. Навколо монумента постійно збираються натовпи туристів, які бажають познайомитися з витвором мистецтва, і з його прототипом теж, у найближчій українській харчівні.

Пам'ятник варенику з'явився в Канаді звісно невипадково. Це стало можливим завдяки роботам української діаспори, яка проживає тут.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Я піду в далекі гори": Іноземці, які приїхали до Києва навчати своїм мовам, вивчили знамениту українську пісню (відео)

неділя, 10 грудень 2017, 23:22

Виконавці шедевру входять у число 350 волонтерів з 53 країн світу, що приїхали навчати українських дітей іноземним мовам. Зняли відео, як іноземці з усього світу співають українською, передають Патріоти України. Іноземці, які приїхали до Києва навчати ...

"Хочешь попасть в ополчение ДНР?": Блогер порадив ефективний спосіб (фото)

середа, 6 грудень 2017, 16:13

В мережі оцінили дотепну "пораду" блогера. "Сьогодні Ви-Боги!!!