Прабатьківщина лише облизується: Стало відомо, де встановлено найбільший в світі монумент варенику (фотофакт)

​Пам'ятник варенику - унікальне архітектурне спорудження в містечку Глендон , де мешкає всього півтисячі осіб. Монумент є одним з небагатьох у світі, присвячених цій традиційній українській страви.

Розміри монумента вражають уяву - висота будівлі - 9 метрів, а вага - понад 3 тонни. Пам'ятник прикрашає центральну площу міста і є офіційним символом Глендона, повідомляють Патріоти України. Навколо монумента постійно збираються натовпи туристів, які бажають познайомитися з витвором мистецтва, і з його прототипом теж, у найближчій українській харчівні.

Пам'ятник варенику з'явився в Канаді звісно невипадково. Це стало можливим завдяки роботам української діаспори, яка проживає тут.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. І таке колись робили: Кадри з унікальною мінівантажівкою ЗАЗ "Снага" (відео)

понеділок, 4 червень 2018, 17:00

У мережу потрапили унікальні кадри початку 1990-х років. Легка бортова вантажівка ЗАЗ-2301 "Снага", яка була розроблена на Запорізькому автозаводі на початку 1990-х, брала участь в унікальному автопробігу, присвяченому 50-річчю Великої Перемоги, зазн...

Хіти тижня. Битва за здобич: Натураліст зняв вражаючу сутичку лисиці з орлом (відео)

субота, 2 червень 2018, 17:00

Бій за шматок свіжого м'яса потрапив в об'єктив відеокамери американського фотографа-натураліста. "На кадрах видно, что рыжая хищница поймала кролика и с добычей в зубах удалялась, чтобы спокойно пообедать. В какой-то момент лиса заметила летящего на н...