"Бадьорий ранок": У окупованому Донецьку усім бажаючим пропонують безкоштовний напій від похмілля (фото)

​Незважаючи на те, що два дні оголошеної акції, протягом яких розсіл можна було отримати просто так, вже минули, цілющий напій всім бажаючим продовжують роздавати безкоштовно.

Дегустація закінчилася, але розсолу ще багато. Ілюстрація: соцмережі.

У новій мережі міні-маркетів окупованого Донецька стартувала дегустація продукту під назвою «Бадьорий ранок», передають Патріоти України.

Фотографії прилавка з розрекламованим напоєм, який рекомендується приймати «1 склянку в день», розійшлися в соціальній мережі. Це виявився... капустяний розсіл. В анотації до товару вказані його цілющі властивості: «Швидко знімає похмілля, почуття розбитості ...».

Як стверджують місцеві жителі, цілющий продукт можна отримати безкоштовно. У соціальній мережі жартують на цю тему:

"Любимый напиток ихтамнетов из Сибири",

"Праздники в «республике» закончились. Наступило горькое похмелье",

"А мы в этом году и шампанское себе не смогли позволить. 300 р бутылка — самое дешевое, так это же фальсификат. Настоящее — дороже",

"А батон по 21 р и яйца минимум по 70 р, индюшка по 300 р — за 1 кг, вас не смущают?"

"Пушилин сказал, что будет работать над тем, чтобы в «республике» наступили лучшие времена. Вот, видите, наступили — зарплату не дают, зато бесплатно дают рассол!".

Незважаючи на те, що два дні оголошеної акції, протягом яких розсіл можна було отримати безкоштовно, вже минули, цілющий напій всім бажаючим продовжують роздавати безкоштовно. Мабуть, великі запаси зробили...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...