"Бадьорий ранок": У окупованому Донецьку усім бажаючим пропонують безкоштовний напій від похмілля (фото)

​Незважаючи на те, що два дні оголошеної акції, протягом яких розсіл можна було отримати просто так, вже минули, цілющий напій всім бажаючим продовжують роздавати безкоштовно.

Дегустація закінчилася, але розсолу ще багато. Ілюстрація: соцмережі.

У новій мережі міні-маркетів окупованого Донецька стартувала дегустація продукту під назвою «Бадьорий ранок», передають Патріоти України.

Фотографії прилавка з розрекламованим напоєм, який рекомендується приймати «1 склянку в день», розійшлися в соціальній мережі. Це виявився... капустяний розсіл. В анотації до товару вказані його цілющі властивості: «Швидко знімає похмілля, почуття розбитості ...».

Як стверджують місцеві жителі, цілющий продукт можна отримати безкоштовно. У соціальній мережі жартують на цю тему:

"Любимый напиток ихтамнетов из Сибири",

"Праздники в «республике» закончились. Наступило горькое похмелье",

"А мы в этом году и шампанское себе не смогли позволить. 300 р бутылка — самое дешевое, так это же фальсификат. Настоящее — дороже",

"А батон по 21 р и яйца минимум по 70 р, индюшка по 300 р — за 1 кг, вас не смущают?"

"Пушилин сказал, что будет работать над тем, чтобы в «республике» наступили лучшие времена. Вот, видите, наступили — зарплату не дают, зато бесплатно дают рассол!".

Незважаючи на те, що два дні оголошеної акції, протягом яких розсіл можна було отримати безкоштовно, вже минули, цілющий напій всім бажаючим продовжують роздавати безкоштовно. Мабуть, великі запаси зробили...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Котел в Бахмуті неможливий: Чи покине РФ ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...