Не для того, щоб врятувати: Авіаексперт припустив, чому Росія перемістила МіГи у Білорусь та як це пов'язано з літаками А-50

Російські винищувачі МіГ-31К, які було переміщено до Білорусі, можуть бути використані для співпраці з радіолокаційною станцією "Небо-М", оскільки Росія зараз боїться використовувати літаки далекого радіолокаційного виявлення А-50. Про це в ефірі "Київ24" сказав президент Української асоціації пілотів Геннадій Хазан, передають Патріоти України.

Він зауважив, що можна лише припускати, що саме було причиною переміщення літаків. "Є припущення, що, може, їх вивели в Білорусь для того, щоб спробувати врятувати. Але я вважаю трішечки інакше. Є велика імовірність того, що ці літаки можуть бути використані у співпраці з радіолокаційною станцією Російської Федерації "Небо-М", - сказав Хазан.

Він пояснив, що ця станція працює у "стелс-режимі". Вона працює на прийом, але їй потрібно, щоб був сигнал, який опромінюватиме об’єкти, які знаходяться в повітрі. "І тут, власне, ті МіГ-31, їх локатори потужні, можуть бути використані… для такої співпраці", - зазначив експерт.

Хазан нагадав, що нещодавно одну "Небо-М" було знищено і їх "лишилося 10 штук". "Вона дуже коштовна, близько 100 мільйонів доларів коштує", - додав він.

Крім того, експерт нагадав, що Росія зараз боїться використовувати літаки далекого радіолокаційного виявлення А-50, кілька з яких вже було знищено: "А от таким чином використати МіГ-31 - дуже величезна ймовірність. Тобто ми маємо розглядати всі можливості. І як можливість нанесення удару ракетами, носіями яких вони є, а також… як цілевказання до радіолокаційної станції Російської Федерації "Небо-М". Тому що в тій частині України для них немає можливості радіолокаційної розвідки, радіолокаційного супроводу цілей".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Немає сорому": Українці масово скаржаться на «Епіцентр»

неділя, 4 травень 2025, 8:28

Ціни на продукти побутові речі в Україні продовжують дивувати. Наприклад, кілограм черешні коштує 2400 гривень, а кухонне сито в одній з популярних мереж коштує 2500 гривень. Про це розповіла користувачка TikTok, передають Патріоти України. . Її шокув...

"Слуги" не соромляться індексувати зарплату лише обраним: Українцям встановили найнижчу в Європі мінімалку. Скільки будуть платити

неділя, 4 травень 2025, 8:14

Зараз в Україні найнижча мінімальна зарплата в Європі – 170 євро. Молдова, яка ще кілька років тому мала найменші зарплати в Європі, встановила мінімалку на рівні 285 євро. Цей показник у 3,8 раза менший, ніж у сусідній Польщі, але все одно більший, ні...