Чи потрібно додавати воду у фарш для котлет - хитрість господарок

При приготуванні котлет будь-яка господиня хоче отримати соковиту та смачну страву, передають Патріоти України.

Для цього застосовуються різні хитрощі, включаючи використання манки замість розмоченого м’якуша батона. Проте, є цікавий підхід, про який мало хто знає. Так, досвідчені кулінари радять додавати у фарш воду.

Для чого це потрібно

Вода дозволяє наситити фарш киснем. В результаті продукт вийде пишним. З такої основи вийдуть соковиті котлети.

Воду слід лити невеликими порціями. Робити це потрібно під час збивання фаршу. Через деякий час м’ясну основу слід відбити. Зазвичай процес здійснюється доти, доки фарш не перестане бути липким.

Інші рекомендації

Вода – далеко не єдиний інгредієнт, що забезпечує соковитість котлет. Замість води можна використовувати розтоплене вершкове масло. Його потрібно небагато: не більше 100 г на весь фарш.

Крім того, основа для котлет не повинна містити досить популярних, але все ж таки «сторонніх» для страви компонентів: це яйця, цибуля та картопля.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...