Жири, які пригорають на поверхні сковороди утворюють чорний шар нагару, який досить складно видалити звичайним миючим засобом і губкою, передають Патріоти України.
Розчинити нагар на сковороді можна як спеціальними засобами, так і народними способами - все буде залежати від матеріалу сковорідки.
Поговоримо, напевно, про найпопулярніший матеріал для сковорідок. Очистити чавунну сковороду від товстого шару гару найпростіше. Для цього ви можете використовувати засоби, які можна купити в найближчому побутовому магазині. Також ви можете використовувати народні рецепти, які перевірені роками і сотнями господинь.
Змішуємо звичайну сіль з оцтом до утворення кашки і чистимо її чавунну сковороду зсередини, рясно наносячи дану кашку на губку з жорсткою поверхнею.
Прогріваємо чавунну сковороду на вогні. Даний метод очищення чавунної сковороди від пригорілої їжі підійде тим, у кого є своя дачна ділянка, на якій можна розвести багаття і прожарити на відкритому вогні брудну чавунну сковороду. При тривалому нагріванні на відкритому вогні, нагар сам почне відставати від поверхні сковороди.
Існує думка, що цей спосіб один з найефективніших способів при чищенні сковороди. Для цього змішайте перекис і соду в однорідну кашку. Перекису потрібно трохи, сода не повинна розчинятися повністю.
Тут доведеться проявити обережність: сковорідки з таким покриттям потребують ніжного догляду.
Даний народний метод підійде для власників чавунних, антипригарних і навіть керамічних сковорідок.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...