Через віковий вплив росіян на українську мову, немало слів Солов'їної паплюжать у розмові, не знаючи як правильно висловити те чи інше поняття. Зокрема, це стосується й такого специфічного слова, як «собутыльнык».
В українській мові існує кілька відповідників цього слова. Найбільш дослівним перекладом з російської мови є слово «почарківець».
Є ще один цікавий відповідник – «горілчаний брат», який нерідко можна зустріти у художніх творах української літератури.
І третім варіантом аналогічним до «собутыльник» є «чоповий брат», який походить від слова «чіп», що має значення конусоподібної дерев'яної пробки для закриття отвору в посудині.
Це найбільш розповсюджені синоніми до слова «собутыльнык», але не всі.
Також можна казати:
супияк,
сучарник,
співпляшкар;
товариш по чарці.
21 квітня за новим стилем (4 травня за старим) вшановують пам'ять священномученика Януарія, мучеників Прокла, Феодора і Фавста, а також патріарха Максиміана Константинопольського. За старим юліанським календарем сьогодні вшановують апостола від сімдеся...
Крашанки або писанки є одним з головних атрибутів Великодня. Зазвичай, це зварені яйця, які розмальовані різними візерунками. Такі яйця за кімнатної температури рекомендують зберігати недовго., передають Патріоти України з посиланням на ТСН. У холодиль...