Практично у кожної радянської сім'ї у квартирі висіли килими на стінах. Для сучасного світу таке доповнення інтер’єру дивне та незрозуміле, передають Патріоти України.
Але це явище і досі можна побачити у домівках людей похилого віку. OBOZREVATEL вияснив причини нетипового використання килимів.
У радянські часи важко було купити будь-які речі, навіть якщо ви мали гроші. Тому, коли все ж це вдавалося зробити, господарям хотілось показати свій успіх. Гарний килим з візерунками ще й з якісного матеріалу на стіні – це було ознакою гарних зв’язків родини. Однак інші причини були набагато прозаїчнішими – закривати стіни доводилося через наслідки бідності.
Частим явищем у Союзі було будівництво споруд з неякісних матеріалів. Дерев'яні вікна погано утримували тепло, і це робило оселю прохолодною. Щоб хоч якось утеплити дім, вішали килими на стіни, це допомагало надовше утримати тепле повітря в кімнаті.
Внаслідок будівництва нашвидкоруч, звукоізоляції майже не було. Через тонкі стіни було чутно найменший шурхіт, а сусіди знали все один про одного. Щоб зберегти своє приватне життя від сторонніх і не витрачати купу грошей, вішали килими, які трохи рятували ситуацію.
"Щоб ремонт залишався якнайдовше свіжим та акуратним, краще взагалі його не показувати", – такої думки дотримувались в СРСР. Тому нові шпалери завішували килимами, щоб бруд та пил не осідали на них. А діти чи домашні улюбленці не змогли їх пошкодити. Також такий елемент декору ховав нерівні стіни, які будували похапцем, щоб швидше закінчити роботу.
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...