Недолив пального в бак автомобіля на АЗС в Україні рідкісне явище. Проте, все ж таки, воно трапляється. Серед причин - застаріле обладнання, або недобросовісна робота невідомих чи нелегальних заправок. Втім, уберегтися від недоливу можна – для цього варто дотримуватися п'яти простих правил. Зокрема, в теплу пору року заправлятися вранці, коли пальне в ємностях АЗС ще не нагрілося, передають Патріоти України.
"Якщо ви заправилися на АЗС, резервуари якої стоять на відкритому сонці або коли туди щойно залили бензин із бензовоза, що нагрівся, то ви, можливо, і отримаєте свої 10 літрів об’єму, але в грамах пального буде менше, а це означає, що і проїдете ви на ньому на два-три кілометри менше", – йдеться в матеріалі "Твоєї машини".
Крім того, зазначається, існують й інші способи уникнути недоливу. Так, сліду:
Річ у тім, що вони дбають про свою репутацію "і не обманюють клієнтів".
Це гарантує, що пальне прокачане і насос зсередини змащений ним.
"Якщо немає іншого вибору, то не заливайте пальне "до повного". Залийте краще 5 або 10 літрів", – радять експерти.
"В цілому в Україні не спостерігається масової проблеми з недоливами пального. Якщо такі неприємні ситуації і трапляються, то скоріше за все на якихось невідомих або нелегальних АЗК де ціна нижче, ніж на ринку, а обладнання застаріле та не перевіряється регулярно", – резюмували автори матеріалу.
Взимку волосся потребує особливого догляду. І на це є кілька причин. По-перше, ми носимо шапки. По-друге, на волосся впливає низька температура повітря. По-третє, загалом у холодну пору року наш організм отримує менше вітамінів. Як доглядати за волосся...
Міжнародна виставка споживчої електроніки (СES) у США традиційно задає тренди в побутовій техніці на весь рік, і в 2025-му вона піднесла багато сюрпризів. Сайт Tom's Guide у своїй статті оцінив найприкметніші тенденції у сфері телевізорів і передбачив,...