Що буде якщо прати речі при 90 градусах - ця помилка може дорого вам обійтися

Для кожної жінки прання є частиною щоденних обов'язків. У сучасних пральних машин є безліч температурних режимів на будь-який смак. Ось тільки не всі господині знають, чому не можна прати на високій температурі. Спочатку розглянемо, чому не можна прати при 90 градусах джинси, синтетичні речі, білизну та рушники, передають Патріоти України.

Чи можна прати джинси при 90 градусах

У гарячій воді їхня тканина може сісти і змінити колір. В ідеалі джинси потрібно прати в ледь теплій воді - не вище 40°C.

Висока температура є проблемою і для інших речей. Так, не всі знають, що буде якщо синтетику випрати при 90 градусах, адже її прийнято вважати тканиною, що не "вбивається". Ось тільки для неї теж рекомендується температура не вище 40°C і ручний режим.

Деякі задаються питанням, чи можна прати білизну на 90, адже воно тісно контактує зі шкірою людини і через це легко вбирає піт і інші рідини, вироблені тілом. Все залежить від тканини - сатин, бязь або звичайна бавовна не переживуть таке прання.

Прання 90 градусів - для чого підійде такий температурний режим

Чи можна прати на 90 градусах більш щільні тканини, такі як льон і біла бавовна? Їм не страше прання при температурі від 60°C до 90°C. Другий варіант ідеальний в разі серйозних забруднень.

Чи можна прати рушники при 90 градусах в такому випадку? Хоча вони теж схильні сильно бруднитися, висока температура зруйнує тканину. Кип'ятити рекомендують лише ті рушники, які використовуються в лікарнях.

Прання 60 градусів - для чого підійде цей режим

Хоча середня прийнятна температура для прання коливається близько 30-40°c, прати при 60°C варто, якщо вам потрібно глибоко очистити речі і прибрати стійкі неприємні запахи. Так, цей варіант підійде, якщо одяг контактував з потім, калом або увібрав запахи від приготування їжі. У той же час вироби з бавовняної тканини не тільки можна, але і рекомендується прати при такій температурі.

Втік лише один окупант: Танки та піхота росіян намагалися прорвати позиції 14-ї бригади (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:54

Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України. На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший ...

Плита довго сяятиме чистотою: Що зробити, щоб жир не прилипав

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:12

Через тривале приготування їжі на плиті зазвичай утворюється нагар. Сліди соусів, жиру або шматочки їжі, що пригоріли, легко зникнуть, якщо скористатися простим домашнім засобом для миття, передають Патріоти України. Цей метод миття плити особливо ста...