Страва стане гіркою! Ось яку спецію не можна додавати на початку приготування

Різноманітні спеції роблять смак будь-якої страви насиченим та пікантним. Але це в тому випадку, якщо додавати прянощі у відповідний момент приготування. Якщо порушити технологію - їжу можна зіпсувати, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, яку спецію можна додавати лише вкінці приготування. В такого явища є одна проста причина

Традиційна технологія додавання спецій у страви

На початку приготування найкраще додавати сушені спеції, тому що їм потрібно розмокнути. А якщо мова йде про свіжі прянощі – їх потрібно покласти вже вкінці. Але є одна спеція–виняток.

Яку спецію не можна додавати на початку приготування страв

Мова йде про майоран. Така спеція додає стравам теплого солодкуватого смаку з квітковим відтінком. Але незалежного від того, майоран свіжий чи сухий – його потрібно додавати лише тоді, коли їжа вже майже приготувалась.

Що буде, якщо додавати майоран на початку приготування

Якщо майоран тривалий час перебуває під впливом високої температури тривалий час – він стає гірким і віддає цей присмак решті компонентам. На користь це не впливає жодним чином, але на смак – суттєво.

Куди найкраще додавати майоран

Спеція чудово доповнює жирні страви або страви з бобових. Все через те,що майоран сприяє виділенню травного соку.

Звичайно, майоран не зробить страву отруйною, але несмачною - точно.

Втік лише один окупант: Танки та піхота росіян намагалися прорвати позиції 14-ї бригади (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:54

Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України. На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший ...

Плита довго сяятиме чистотою: Що зробити, щоб жир не прилипав

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:12

Через тривале приготування їжі на плиті зазвичай утворюється нагар. Сліди соусів, жиру або шматочки їжі, що пригоріли, легко зникнуть, якщо скористатися простим домашнім засобом для миття, передають Патріоти України. Цей метод миття плити особливо ста...