Відмінні поради щодо використання активованого вугілля - це справжня паличка-виручалочка в побуті

Активоване вугілля можна використовувати не тільки для того, щоб прибрати наслідки інтоксикації. Також це справжня паличка-виручалочка в побуті. У кожної господині повинен бути запас активованого вугілля, який коштує копійки в аптеці, передають Патріоти України.

Активоване вугілля відоме своєю здатністю поглинати неприємні запахи. Помістіть потовчені таблетки вугілля (4-5 шт.) в будь-який маленький контейнер з невеликими отворами, всередину капніть 5-7 крапель улюбленої ефірної олії (лаванди, м'яти, розмарину тощо). Помістіть контейнер в шафу з речами, і неприємні запахи назавжди підуть. При потребі міняйте вугілля і додавайте олію.

Властивість усунення запахів активованого вугілля можна і потрібно використовувати і в холодильнику. Помістіть потовчені таблетки вугілля (5 шт.) в контейнер, додайте стільки ж харчової соди. Не накриваючи кришкою, поставте контейнер на будь-яку поличку в холодильнику, і він повністю поглине всі неприємні запахи.

Потовчіть 1 таблетку вугілля і 1-2 ст.л. шампуню. Отриманим розчином помийте волосся, як зазвичай. Завдяки активованому вугіллю, голова буде ідеально промита від бруду, жиру, лупи. Шкіра голови буде значно менш жирна, а волосся стане блискучим!

Невеликі рани і садна прекрасно затягуються за допомогою вугілля. Візьміть зовсім небагато потовченого вугілля і насипте на ранку. Зверху заклейте пластиром і залиште на годину. Після цього пластир можна прибрати. Ранка затягнеться і буде повністю знезаражена. Детальніше про те, як використовувати активоване вугілля в побуті, дивіться у відео нижче:

Психологічний тест: Тварина, яку ви побачите першою, розкриє вашу внутрішню силу

середа, 27 вересень 2023, 14:07

Наша внутрішня сила виходить на передній план у складних ситуаціях, коли доля змушує нас розкрити всю силу нашої душі, всю нашу доброту і всю енергію, на яку ми здатні, передають Патріоти України. Тварини, яких ви бачите на зображенні, є унікальними си...

Фантастичний трюк врятує сковороду, що пригоріла - буде як нова!

середа, 27 вересень 2023, 11:12

Сковороди забруднюються не лише жиром, а й їжею, що пригоряє. Відмити поверхню в останньому випадку непросто, але за допомогою підручних засобів ви полегшите собі завдання. Врятувати сковороду, що пригоріла, допоможе один фантастичний трюк. Про ефектив...