Ви будете вражені ефектом! Як легко очистити електричний чайник від нальоту - простий засіб із підручних інгредієнтів

У будь-якому електрочайнику при його щоденному використанні з часом з'явиться наліт. Важливо стежити за цим, оскільки від того, яку ми п'ємо воду, залежить наше здоров'я, передають Патріоти України.

Очистити чайник від нальоту не складно. Ніщо не впорається з чищенням краще, ніж натуральний засіб із підручних інгредієнтів. Достатньо раз на місяць чистити електрочайник від нальоту цим засобом, і тоді вашому здоров'ю точно нічого не загрожує.

Для приготування засобу для чищення вам знадобляться:

  • харчова сода;
  • дистильований білий оцет;
  • знежирюючий засіб для миття посуду;
  • м'яка губка для посуду;
  • серветка із мікрофібри.

Наповніть електрочайник розчином, що складається з 50% води та 50% дистильованого білого оцту. Увімкніть чайник і нехай розчин закипить. Залишіть постояти щонайменше 20 хвилин, а потім вилийте вміст у раковину.

Потім потрібно очистити або замінити водяний фільтр. Вимкніть чайник з розетки. Якщо у вашої моделі є водяний фільтр, зніміть його. Очистіть або замініть фільтр, дотримуючись вказівок виробника. Більшість фільтрів можна очистити замочивши в розчині оцту з водою 1:1. Потім промийте фільтр гарячою водою з миючим засобом.

Коли з внутрішньою частиною чайника розібралися, можна перейти до зовнішньої частини. Змішайте трохи теплої води та кілька крапель миючого засобу. Змочіть губку в мильному розчині та протріть зовнішню поверхню чайника. Якщо плями стійкі, зануріть вологу губку в суху харчову соду і ще раз добре потріть.

На завершальному етапі протріть чайник зовні тканиною з мікрофібри. Налийте в нього воду та увімкніть, щоб закипів. Вилийте воду, а разом з нею вийдуть залишки соди, оцту, і чайник усередині має блищати.

Перевірте себе! Цей швидкий тест розповість, коли виповниться ваше заповітне бажання

четвер, 28 вересень 2023, 7:12

Психологічні тести дозволяють заглянути в свій внутрішній світ і зрозуміти підказки підсвідомості, передають Патріоти України. Не роздумуючи довго, виберіть вподобане зображення ангела і дізнайтеся, коли виповниться ваше бажання. Сплячий ангел попередж...

Еспресо проти Альцгеймера: Ось як кава бореться з неврологічними захворюваннями

четвер, 28 вересень 2023, 6:50

Вживання еспресо та інших напоїв, приготовлених із нього, як-от капучино, лате та мак'ято, може допомогти запобігти хворобі Альцгеймера та іншим неврологічним розладам. Такого висновку дійшли дослідники з Італії, які показали, що під час лабораторних в...