Ви будете вражені ефектом! Як легко очистити електричний чайник від нальоту - простий засіб із підручних інгредієнтів

У будь-якому електрочайнику при його щоденному використанні з часом з'явиться наліт. Важливо стежити за цим, оскільки від того, яку ми п'ємо воду, залежить наше здоров'я, передають Патріоти України.

Очистити чайник від нальоту не складно. Ніщо не впорається з чищенням краще, ніж натуральний засіб із підручних інгредієнтів. Достатньо раз на місяць чистити електрочайник від нальоту цим засобом, і тоді вашому здоров'ю точно нічого не загрожує.

Для приготування засобу для чищення вам знадобляться:

  • харчова сода;
  • дистильований білий оцет;
  • знежирюючий засіб для миття посуду;
  • м'яка губка для посуду;
  • серветка із мікрофібри.

Наповніть електрочайник розчином, що складається з 50% води та 50% дистильованого білого оцту. Увімкніть чайник і нехай розчин закипить. Залишіть постояти щонайменше 20 хвилин, а потім вилийте вміст у раковину.

Потім потрібно очистити або замінити водяний фільтр. Вимкніть чайник з розетки. Якщо у вашої моделі є водяний фільтр, зніміть його. Очистіть або замініть фільтр, дотримуючись вказівок виробника. Більшість фільтрів можна очистити замочивши в розчині оцту з водою 1:1. Потім промийте фільтр гарячою водою з миючим засобом.

Коли з внутрішньою частиною чайника розібралися, можна перейти до зовнішньої частини. Змішайте трохи теплої води та кілька крапель миючого засобу. Змочіть губку в мильному розчині та протріть зовнішню поверхню чайника. Якщо плями стійкі, зануріть вологу губку в суху харчову соду і ще раз добре потріть.

На завершальному етапі протріть чайник зовні тканиною з мікрофібри. Налийте в нього воду та увімкніть, щоб закипів. Вилийте воду, а разом з нею вийдуть залишки соди, оцту, і чайник усередині має блищати.

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...