Багато хто з вас напевно знайомий з основними правилами розміщення роутера в квартирі - коробку з інтернетом потрібно залишити якомога вище й встановити так, щоб сигналу не заважали товсті стіни та інші перешкоди. Однак, це не все, передають Патріоти України.
Також існує певна техніка та предмети, яке не можна залишати поруч з роутером – вони можуть погіршувати сигнал Wi-Fi і навіть зламатися. Рекомендуємо перевірити, чи немає у вас таких, а якщо є – знайти для них нове місце.
Будь-яка електроніка випромінює електромагнітні перешкоди, які можуть порушувати роботу роутера. До списку небажаних "сусідів" входять:
Для наочного прикладу: компресорна установка холодильника здатна генерувати електромагнітне поле, яке досягає свого піка в момент його пуску, чим викликає перешкоди в роботі Wi-Fi мереж і впливає на роздачу інтернету. Або якщо поставити роутер ближче до комп'ютера, сподіваючись, що так швидкість буде вище, то пристрій напевно буде заважати роботі бездротової миші і іншим Bluetooth-гаджетам.
Фахівці також рекомендують уникати розміщення вашого роутера поблизу дзеркал. Все просто – дзеркала, в залежності від розташування, можуть відображати сигнал або блокувати його. Наприклад, якщо роутер захований за дверцятами шафи-купе з дзеркалом, його сигнал буде блокуватися. І навпаки, якщо дзеркало встановлено навпроти роутера, воно буде відображати сигнал.
Якщо ваш роутер стоїть на столі в передпокої, краще приберіть з нього банківські та знижкові карти. Проблема полягає в магнітній смузі, яка може вийти з ладу від роботи мережевого обладнання. Вважається, що бонусні і транспортні карти можуть перестати функціонувати вже через кілька годин перебування поруч з роутером.
І останнє, але не менш важливе застереження: уникайте розміщення Wi-Fi роутера поруч з акваріумом, особливо тих, що з морською водою. Це "сусідство" може призвести до впливу високої вологості і матеріалів акваріума на сигнал Wi-Fi, що може погіршити його якість і дальність дії.
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...
Весняний догляд за полуницею – запорука рясного літнього врожаю. Догляд за цією рослиною не вимагає багато зусиль, але для досягнення найкращих результатів важливо забезпечити їй необхідні поживні речовини. Виявляється, що навіть один звичайний кухонни...