З приходом весни, а з нею і сезону посадок, багато городників задаються питанням, після чого садити помідори, щоб отримати хороший врожай, передають Патріоти України.
Як відомо, правильна сівозміна (система вирощування різних видів сільгоспкультур на одній ділянці) дозволяє знизити ймовірність появи стійких шкідників і хвороб у рослин, а також дає зберегти баланс поживних речовин у ґрунті.
Краще садити помідори післяцибулі, гарбуза, моркви, огірків, буряка й капусти. Взагалі, помідори люблять, коли їх садять після просапних культур, що залишають пухкий ґрунт.
А ось не можна садити помідори після таких рослин, як: картопля, баклажан, перець, фізаліс, а також горох. Це, зокрема, пов'язано з двома причинами:
Також слід пам'ятати, що на одне й те ж місце помідор потрібно садити з різницею в 3-4 роки.
Гарне сусідство - ще один фактор якісного врожаю. Тому, добре садити помідори поруч із такими культурами, як:
Припустимо, якщо сусідувати томати будуть із квасолею, базиліком, часником, салатом. Поруч можна також посадити чорнобривці, календулу або настурції. А сусідство з кропивою допоможе захистити помідорчики від ґрунтових шкідників.
Огірки, картоплю, гарбузи, виноград, капусту, суницю, ріпу і горох краще не вирощувати поруч із помідорами.
«Стріляюча» рослинна олія помітно ускладнює приготування їжі. При смаженні на сковороді часом мимоволі з’являється страх, що розпечена олія почне стріляти та розбризкуватись гарячими краплями, які можуть потрапити на руки та обпекти, передають Патріоти...
Здавна відома особливість поведінки домашніх котів іноді ставить у глухий кут їхніх власників. Пухнасті улюбленці, маючи вдосталь їжі та затишний дім, час від часу приносять до порогу або навіть кладуть на ліжко своїм господарям мертвих мишей, птахів ч...