У листопаді Землю на два тижні покриє повна темрява, - NASA

У NASA підтвердили, що наша планета протягом 15 днів - з 15 по 29 листопада 2016 року - буде в повній темряві.

У листопаді Землю на два тижні покриє повна темрява. Фото: rayonka.com.

За повідомленнями NASA, цей феномен довгий час викликав суперечності у астрономів, але, врешті-решт, вони повідомили, що світ спостерігатиме дивну подію 15 листопада о 3:00, яка продовжиться, ймовірно, до 4:45 30 листопада. Фахівці вважають, що це затемнення є результатом астрономічних подій між Венерою і Юпітером, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Чарльз Болден, глава NASA, опублікував 1000-сторінковий документ, який у всіх подробицях пояснює очікувану подію спеціально для Білого дому.

Звіти стверджують, що Венера і Юпітер будуть дуже тісно взаємодіяти між собою, і різницею між ними буде всього 1 градус. Венера обійде Юпітер з південного заходу, що призведе до того, що Венера буде світити в 10 разів яскравіше, ніж Юпітер.

І це світло буде настільки сильно нагрівати гази на Юпітері, що, в свою чергу, викличе відповідну реакцію. В результаті реакції газ випустить величезну кількість водню в космос, який увійде в контакт з Сонцем приблизно о 2:50 ранку.

У момент контакту водню з Сонцем на поверхні відбудеться потужний вибух, який вплине на температуру, збільшивши її аж до 9000 градусів Цельсія на одну мить.

В результаті такої високої температури Сонце змінить колір і стане синюватого відтінку. Після того треба буде, принаймні, 14 днів, щоб Сонце знову повернулося до свого попереднього вигляду Червоного Гіганта.

Тим часом, світло від Сонця буде набагато тьмянішим, ніж зазвичай, і люди відчують зміни вже тільки після 2:58 ранку 15 листопада.

"Ми не очікуємо якихось серйозних наслідків в результаті затемнення. Єдиний ефект від цієї події для Землі - підвищення температури на 6 - 8 градусів. В основному це вплине на полярні шапки. Немає ніяких причин для занепокоєння. Ця подія буде схожа на зимовий період на Алясці", - сказав Болден.

Могли викрасти: У Туреччині загадково зникла туристка з Одеси

понеділок, 17 травень 2021, 21:58

У Туреччині шукають одеситку 42-річну Яну Кривошею. Жінка зникла після того, як піднялася в гори. Останній раз вона виходила на зв'язок 2 травня, а після цього перестала відповідати. Про це пише в соцмережі "Фейсбук" її брат В'ячеслав Кривошея, передаю...

У Одесі квартирант зарізав власника житла й жив із трупом (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 20:59

В Одесі 51-річний квартирант зарізав 50-річного чоловіка, в якого винаймав квартиру. А після скоєного ще півтори доби залишався з загиблим в оселі й викрав його майно, інформують Патріоти України. Затримали підозрюваного неподалік від місця події, що с...