А ви це знали? Чи можна надовго заморожувати солений оселедець

Одне з актуальних питань перед святами або після них. Солений оселедець популярна та смачна закуска. Хтось готує її заздалегідь або лишилась вже після застілля — в будь-якому випадку треба вирішувати питання із її зберіганням. Заморожування — найпростіший вихід із положення. Робіть це правильно, щоб зберегти оселедець та посмакувати ним пізніше, передають Патріоти України.

Як зберігати рибу в морозилці

Надаємо відразу відповідь на поставлене питання. Так, і свіжий, і солений оселедець можна заморожувати. В першому випадку потрібно почистити рибу від нутрощів, помити, просушити та покласти у пакет. Далі вже розміщаєте у морозилці. Якщо в найближчі дні плануєте щось готувати, тоді завершіть пакування фольгою. У холодильнику риба може лежати до 48 годин.

Солений оселедець промивають та видаляють голову. Найкраще відділити філе від кісток, нарізати порційними шматками та розкласти у пакети. Так зручніше заморожувати та потім розморожувати. Намагайтесь пакувати щільно. Це потрібно, щоб не утворювалася підвищена концентрація солі. Таким чином оселедець може зберігатись протягом 6 місяців.

Який оселедець можна зберігати

Для заморожування підходить тільки та риба, яка відповідає наступним вимогам:

  • риба має блискучу та рівномірно сріблясту шкірку без дефектів;
  • на поверхні риби відсутні жовтуваті плями;
  • риба має бути пружною;
  • якщо риба з головою, очі мають бути прозорі та випуклі.

Зберігати рибу більше шести місяців не рекомендується. Протягом цього часу вона не втрачає корисних властивостей та смак. Зберігайте оселедець правильно!

Кілька факторів визначальні: Як вибрати справжню ковбасу і не помилитися

неділя, 5 січень 2025, 23:10

Є кілька визначальних ознак справжньої корисної ковбаси, за якими ви зможете обрати натуральний і смачний продукт, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Ковбасу полюбляють усі, що не дивно, бо це смачний і поживний продукт. Напевно, багато хт...

Ви будете здивовані! Чому досвідчені господині обвалюють котлети в горіхах

неділя, 5 січень 2025, 22:10

Деякі господині завжди панірують котлети. Додаткова «оболонка» захищає м’ясну страву, зберігаючи в ній соки. Крім того, котлети виходять смачнішими: вони отримують цікавий хрускіт, передають Патріоти України. Найчастіше котлети обвалюються в борошні а...