А ви це знали? Чи потрібно вимочувати м’ясо і навіщо це робити

Досвідчені господині на кулінарних форумах та в соцмережах рекомендують вимочувати м’ясо перед приготуванням, передають Патріоти України.

Мотивуючи ці дії по-різному: нібито виводяться антибіотики і смак м’яса покращується.

Навіщо вимочувати м’ясо

Багато кулінарів ставлять під сумнів факт, що вимочування м’яса сприяє видаленню шкідливих компонентів. Зате процедура допомагає зробити страву соковитішою та ароматнішою.

Розсіл для вимочування

Найпростіший рецепт рідини для вимочування м’яса складається з води, солі та цукру. На літр води беруть чверть склянки хлориду натрію та чайну ложку цукру.

Курку кулінари радять вимочувати в такому розсолі 20-30 хв., а от свинину – 3-4 години. Але все залежить від ваги. Так, півкіло свинини достатньо потримати 60 хв.

Існує безліч компонентів, які можуть покращити розсіл для вимочування м’яса. Серед них коріандр, аніс, лавровий лист, м’ята, лимонний сік, сушені трави і т.д.

Досвідчені кулінари радять вимочувати м’ясо у холодній воді і в холодному місці. Наприклад, у холодильнику. Якщо залишити у теплі, то користі від процедури буде мало.

Лише спробуйте! Ніжний печінковий паштет для смачних бутербродів

середа, 15 січень 2025, 13:05

Паштет із печінки смачний, корисний та поживний. Приготуйте за цим рецептом і смакуйте щодня. Його навіть ложкою хочеться їсти, передають Патріоти України. Для приготування візьміть:. Печінку промийте, видаліть зайві плівки та залийте молоком. Цибулю т...

Не робіть так! Основна помилка у приготуванні картопляного пюре, яку допускають 90% господарок

середа, 15 січень 2025, 12:05

Іноді навіть професійні кухарі припускаються помилок у приготуванні найпростіших страв, що вже говорити про любителів, передають Патріоти України. Картопляне пюре навряд чи можна віднести до гарнірів, процес приготування якого проходить завше гладко. К...