З огляду на популярність рису як гарніру, варіння цієї каші є досить частою дією на кухні. При цьому господиням далеко не завжди вдається домогтися появи в страви потрібної консистенції. Іноді каша виходить не розсипчастою, а в’язкою та липкою. передають Патріоти України.
Для того щоб страва вийшла «рисинка до рисинки», необхідно дотримуватися правил її приготування. Йдеться про вірне співвідношення крупи і води, правильну тривалість варіння та інші нюанси. Втім, за цими показниками можна особливо не стежити, якщо використати додатковий інгредієнт.
Під час варіння рису в каструлю потрібно налити трохи молочного напою.
Як відзначають досвідчені господині, використовувати великий обсяг цього інгредієнта ні до чого.
Досягти появи у рису необхідної консистенції допомагають 2 ложки молока. Причому брати теплий напій небажано: додавати потрібно продукт, який нещодавно був у холодильнику.
Додатковий компонент сприятиме тому, що каша стане розсипчастою: ніякої клейкості та розвареності не буде.
Самий довгограючий коренеплід – це буряк. Без нього складно уявити собі червоний борщ, оселедець під шубою, вінегрет та інші салати. Однак приготувати буряк правильно ще треба вміти. Вариться він довго, а якщо зробити щось не так, то його головна перев...
З огляду на популярність рису як гарніру, варіння цієї каші є досить частою дією на кухні. При цьому господиням далеко не завжди вдається домогтися появи в страви потрібної консистенції. Іноді каша виходить не розсипчастою, а в’язкою та липкою. передаю...