Незважаючи на те, що морква відрізняється високим ступенем урожайності, трапляються випадки, коли на присадибній ділянці вона погано сходить або не сходить взагалі. То ж для таких випадків городниця Валентина Поймало має дієвий лайфак, передають Патріоти України.
«За 10−12 днів до посіву насіння моркви зав'язуємо в не щільну ганчірку, — каже Валентина Поймало. — Закопуємо у вологу землю на 20−30 см. Протягом цього терміну з насіння вивітрюються ефірні олії, які заважають насінню прорости. Після закінчення зазначеного терміну відкопуємо вузлики з насінням із землі. Насіння будуть вже набряклі, великі, майже пророслі.
Висипаємо їх у піалу і припудрюємо звичайним крохмалем. Насіння перестає прилипати до пальців і добре помітне на темній вологої землі. Обережно розкладаємо їх в підготовлені ямки з потрібним інтервалом і присипаємо піском або сухою землею. Морква сходить на 3−5 день після сівби. Причому без поливу, оскільки полив створить над насінням кірку з землі й пробитися йому буде дуже складно». Все, на цьому турботи закінчилися. До самих сходів. Потім тільки прополювання. Поливати потрібно, інакше морквина виросте коротка і несмачна.
Любителі смачненько поїсти певно не відмовляться від соковитої відбивної, передають Патріоти України. Якщо ви засвоїте поради по її приготуванню, то з легкістю справитесь з цією задачею. Як вибрати м’ясо. Звісно, найсмачніші відбивні приготуються зі св...
Можна засолити червону рибу без величезної кількості олії та неприємного присмаку. І найголовніше – дуже швидко, передають Патріоти України. Рибу можна купувати цілу, а можна вже готове філе. Детальніше розповість Вікторія Силка – блогер, технолог рест...