Господиням на замітку! Чим полити заморожене м’ясо для прискорення розморожування та покращення смаку

Заморозка м’яса – це спосіб, що дозволяє помітно продовжити термін зберігання. Проте проблема полягає в тому, що розморожування м’ясних шматочків займає чимало часу, передають Патріоти України.

Подробиці

Якщо відмовитися від штучного прискорення процесу і не використовувати мікрохвильову піч, то чекати доводиться мінімум 6 годин.

А якщо м’ясний шматок є дуже великим, то на його відтавання може піти ціла доба. Однак є спосіб помітно прискорити розморожування м’яса, при цьому не відправляючи його в НВЧ-піч.

Так, продукт необхідно полити однією рідиною, яка з високою ймовірністю знайдеться у вашій кухонній шафці у скляній ємності.

Як обробити м’ясо

Як тільки ви дістали м’ясний продукт із морозильної камери і поклали його на тарілку, встановлену на кухонному столі, полийте заморожений шматок оцтом.

Об’єм рідини повинен бути невеликим, щоб не перетворити розморожування на маринування. Крім того, оцет можна змішати з водою у рівних пропорціях.

Просту процедуру можна здійснити і через пару годин після початку процесу розморожування м’яса. Пізно не буде: хитрість спрацює і в цьому випадку.

Результати процедури

За рахунок оцту відбудеться дуже швидкий перехід води із твердого стану в рідкий. Прискорене танення льоду допоможе розморозити м’ясо набагато раніше, ніж планується.

Крім того, використання кислої рідини позитивно вплине на смак і консистенцію майбутньої страви: м’ясний продукт стане набагато апетитнішим, м’якшим і ніжнішим.

Є секрет! Як "виправити" занадто рідкий котлетний фарш

неділя, 8 грудень 2024, 12:12

Фарш для котлет повинен бути м’яким, але досить щільним. Якщо м’ясна основа вийшла дуже рідкою, то виникнуть серйозні проблеми із формуванням рівних котлет. Виправити помилку можна. Для цього необхідно змінити консистенцію фаршу, передають Патріоти Укр...

Це може здивувати! Як досвідчені господині використовують рідину з зеленого консервованого горошку

неділя, 8 грудень 2024, 11:13

Консервований горошок використовується в процесі приготування салатів, гарнірів та супів. А ось рідина, яка доверху заповнює банку з горошком, найчастіше виливається прямо в раковину. І дарма – адже в ній міститься стільки ж поживних речовин, як і в са...