Смажити котлети, щоб вони не були всередині сирими, не розвалювалися, не розтікалися по сковорідці і при цьому були смачними, завдання не з легких. Якщо котлети, що розвалилися, можна з’їсти, незважаючи на неестетичний вигляд, то сире м’ясо навряд чи хтось наважиться скуштувати, передають Патріоти України.
Яка помилка господарок призводить до того, що котлети не досмажуються?
Можливо, ви намагаєтеся просто посмажити котлети з двох боків і викладаєте їх на тарілку так робити не можна. Підсмажена скоринка не свідчить про готовність котлет.
Щоб м’ясо дійшло до готовності, потрібно налити на сковорідку окріп і під закритою кришкою протушкувати котлети на маленькому вогні.
Цей спосіб хороший для котлет із свинячого і яловичого фаршу. Курка смажиться швидко і додаткові маніпуляції з курячим м’ясом не потрібні.
Якщо котлети були обвалені у борошні, то вода перетвориться на соус.
Якщо смаження котлет вам не піддається і м’ясо все ще залишається сирим, то можна посмажити котлети з двох сторін, а потім поставити їх на доготування в духовку.
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...