Що робити, щоб зберегти свіжість хліба? На це питання міські жителі скажуть: “Не купляйте більше, ніж зможете з’їсти”. І вони матимуть рацію, передають Патріоти України.
А от люди, що живуть у маленьких селах, де не кожен день його привозять або немає в продажу улюбленого виду, скажуть інше. Наприклад: купивши велику хлібину улюбленого житнього чи іншого, відразу поріжте його на кілька частин.
Одну залиште їсти, а інші покладіть у харчову плівку або целофановий пакет і сховайте в морозильну камеру.
У міру того, коли вам захочеться саме цей хліб, попередньо дістаньте його (наприклад, звечора на ранок). Але не на стіл, а хай полежить у холодильнику. А вже вранці можна або так їсти, а можна і в мікрохвильовці розігріти – буде, як свіжий!
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...