Гороховий суп смачний, коли горох повністю в ньому розчиняється. Це корисна страва, в якій велика кількість білка, мінеральних речовин (калій, магній, йод, залізо, фосфор), вітамінів (А, С, Е, РР, В). Гороховий суп покращує перистальтику кишківника та є профілактичним засобом проти захворювань кишково-шлункового тракту. Його готують у багатьох національних кухнях світу. Щоб суп вийшов смачним, потрібно обирати правильний горох, передають Патріоти України.
Існує два види гороху – цільний шліфований та колотий. Швидше розварюється другий сорт. В процесі приготування він набуває кашеподібної консистенції, що ідеально підходить для супу-пюре.
Цільний горох також можна брати для приготування, але є мінус – він вариться довше. Плюс полягає в іншому. Доки він вариться у супі, каструлю не треба чатувати та постійно мішати ложкою. В цільного гороху менше шансів осісти на дні єдиною грудкою та спробувати пригоріти.
За кольором горох буває жовтий і зелений. Вони мають різницю як у часі приготування, так і смакових особливостях. Зелений горох швидше вариться і має солодкий присмак. Окрім того, суп з зеленого різновиду крупи виходить ніжнішим. Обирайте, що вам більше підходить, або просто зваріть суп з того гороху, який у вас вже є.
Соя - популярна бобова культура, що походить з Азії і вже давно є основною частиною кухні в Китаї, Японії та Кореї, передають Патріоти України. В Європу вона прийшла у XIX столітті завдяки австрійському професору Хаберланду, який сприяв її адаптації до...
Зелений чай очолює список продуктів, які варто регулярно вживати, особливо якщо ми хочемо зберегти здоров’я на довгі роки. Його корисні властивості важко переоцінити. Однак виявляється, що за допомогою простого прийому можна посилити його дію, передают...