Хрусткість та чистота розсолу – чи не головні критерії вдало заготованих огірочків. І є продукти, які можуть дуже негативно на них вплинути, передають Патріоти України.
Навряд як комусь подобається, коли заготовлені на зиму огірочки стають дуже м'якими, а розсіл не тішить прозорістю. Причиною цього можуть стати певні інгредієнти, яких краще уникати у своїй практиці, інформує Ukr.Media.
Читайте також Вас не зможуть обманути: як легко відрізнити сир від сирного продукту
Для консервації потрібно використовувати звичайну кам'яну сіль. Експерименти з йодованим або морським продуктом мають шанс привести до невтішного результату.
Не треба використовувати розчин з більшою концентрацією оцту більш як 9%.
Часто можна натрапити на рецепти, в яких рекомендують додати до огірків листя дуба, хрону, смородини чи інших рослин. З цими інгредієнтами треба бути обережним, адже не завжди вони добре "вживаються з сусідами".
Для консервації підходять лише ті сорти цибулі, які йдуть на зимове зберігання. В іншому випадку ви власними руками зіпсуєте консервацію.
Ще один інгредієнт, з яким треба бути обережним. Саме через нього огірки стають водянистими. Не варто додавати більш як 4 зубчики на трилітрову банку.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...