Як варити макарони, щоб вони не злипалися. Відповідь на це питання хочуть знати всі недосвідчені господині, які щоразу допускають одні й ті ж помилки. Щоб зварити смачні макарони, які на тарілці не будуть нагадувати кашу, потрібно лише дотримуватися рецептури, передають Патріоти України.
Приготування макаронів складається з 9 кроків і, відповідно, на кожному етапі недосвідчені господині припускаються помилок, які і перетворюють макарони на кашу.
Аксіома варіння макаронів – 1000/100/10. Це означає, що на 1000 мл води припадає 100 г макаронів і 10 г солі.
Найдешевші макарони із супермаркету завжди сильно розварюються.
Щоб макарони не злипалися і не розварювалися, потрібно шукати слова на упаковках “група А”, “durum”, “пшениця твердих сортів”, “semolina di grano duro”. Це означає, що макарони виготовлені з твердих сортів пшениці.
Чим менших розмірів каструлю ви берете, тим більша ймовірність того, що макарони злипнуться. Макаронам потрібен простір.
На 1 упаковку макаронів потрібно 3-4 літри води.
Варити макарони краще на повному вогні. Так трохи зменшиться час закипання води, і макарони не розваряться.
Макарони закидайте варитися тільки в киплячу воду. Якщо цього не зробити, вони точно злипнуться, тому що розваряться, поки будуть грітись в теплій воді.
Макарони не потрібно промивати ні холодною водою, ні гарячою. Це лайфхак з минулого, яким користувалися господині, коли якість макаронів залишала бажати кращого.
Якщо в каструлі макарони злиплися, просто перекиньте їх у друшляк і назад.
Якщо на упаковці написано «варити 5 хвилин», мабуть, так треба зробити, а не кип’ятити макарони 25 хвилин.
Значно краще трішки недоварити макарони. Якщо ви любите їсти макарони з соусом, то стан al dente – це те, що потрібно.
У холодильнику макарони все одно злипнуться і вже будуть не такими смачними, як свіжі.
І навіть розігрів на сковорідці не допоможе повернути макаронам розсипчастий вигляд. Це страва, яку краще їсти відразу після приготування.
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...