Гастрономія СРСР була досить одноманітною та дешевою. Головне, щоб на всіх вистачало, а чи подобається їжа – це вже відходило на другий план. Такий принцип особливо був не до вподоби дітям, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz ділиться підбіркою з п'яти страв, які ненавиділи діти з СРСР. Серед них є різноманітні каші, а також печінка.
Молочна лапша
Ця страва, яку інколи називали "молочні макарони" чи "молочний суп", була справжнім випробуванням для маленьких відвідувачів їдалень. Водянисте молоко, нестача цукру і розварені макарони робили її непривабливою. Діти часто відмовлялися від цієї страви, навіть якщо вдома із задоволенням їли молочні каші.
Перлова каша
Вона була звичним блюдом у їдальнях, але викликала неприязнь як у дітей, так і у дорослих. Готувалася без додавання шкварок чи іншої заправки, часто подавалася з консервованими овочами або дешевими хлібними котлетами. Перлова каша також була основною їжею для солдатів, що лише підсилювало її непопулярність.
Горохове пюре
Горох вважався доступною альтернативою м’ясу, але його приготування залишало бажати кращого. Часто страва подавалася без заправки, що робило її прісною і важкою для травлення. Більшість дітей асоціювали горохове пюре з чимось несмачним та нав'язливим.
Смажена печінка
Цей продукт корисний, але смак печінки мало кому подобався. Навіть вдома, при кращому приготуванні, діти уникали печінки, а в їдальнях вона взагалі викликала огиду.
Томатне морозиво
Для багатьох дітей це було справжнім розчаруванням. Морозиво з томатної пасти, замість звичних ягідних смаків, часто плутали з полуничним, і після першого кусання діти швидко записували його в список найгірших страв.
Важко знайти дивніше поєднання, ніж характерний смак кави з традиційними макаронами. Однак кухарі при приготуванні можуть використовувати цей нестандартний для класичної рецептури продукт, щоб поліпшити смакові якості страви, передають Патріоти України...
Багато хто полюбляє смачно приготовану курячу печінку чи суп з курячими сердечками. Але якщо курячі субпродукти старанно не підготувати перед приготуванням, в результаті ви можете отримати страву з гірким присмаком. Щоб цього не тарпилось, перед тим як...