Кава - напій, який для мільйонів людей став ранковим ритуалом. Вона пробуджує, заспокоює, дарує відчуття стабільності. Але, як стверджує лікар Зак Тернер, ми всі робимо одну фатальну помилку - п’ємо каву не в той час, передають Патріоти України.
«Більшість людей п’ють каву саме тоді, коли вона шкодить, а не допомагає», — заявив доктор Тернер.
Зранку, приблизно з 6 до 10 ранку, організм природно виробляє кортизол — гормон, який допомагає прокидатися. Якщо в цей момент випити каву, вона:
Найкращий час — між 10:00 та 12:00, або після обіду, коли кортизол починає знижуватися. Саме тоді кофеїн справді підтримає енергію без шкоди.
Якщо без гарячого напою не уявляєш свого ранку, спробуй:
Це ще один частий фейл. Кава натщесерце підвищує кислотність шлунка і може провокувати гастрит або печію. Завжди краще — після сніданку або перекусу.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...