
"Зима вкотре відступила... На тротуарі калюжа. Хтось поклав шматок огорожі щоб перехожі не намочили ноги.... І все б нічого, якби не жовто-блакитні кольори! Кольори державного прапора! Державні кольори", - пише Лариса Письменна на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:
"Хтось за них помирає, а хтось поклав під ноги... Жовто-блакитна огорожа, біля якої собака піднімає ногу, жовто-блакитний пивний ларьок, на який поціновувачі пива справляють нужду.... і жовто-блакитний прапор, на якому залишили автографи вцілілі КІБОРГИ.
Молоді люди, які за життя пройшли пекло! Де повага до державних кольорів? Є щось, що робити не можна!
Хто ж нас буде поважати, якщо ми самі себе не поважаєм? Все починається з малого... Малого?!
А виконання гімну щоранку у школах? Чи не повинен він виконуватись лише в особливих випадках? А не черговим класом під час чергового піднімання прапора. Щоденне не може бути особливим. Затирається, нівелюється.... Зникає урочистість моменту! І ще: а як вам ГІМН, як дзвінок телефону?".
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...