"Для кошачьего туалета сойдет": У Росії почали продавати "елітні" тарілки з портретом Путіна (фото)

Порцеляновий завод, що належить РПЦ, продає тарілки із зображенням російського президента за 32,6 тис. рублів.

Тарілки із Путіним почав випускати завод, що належить РПЦ. Фото: ТАСС.

Уральський парцеляновий завод (РФ), що належить РПЦ, продає тарілки із зображенням президента Росії Володимира Путіна за 32,6 тис. рублів. Про це написав у Twitter Znak.com, публікуючи фото виробів, передають Патріоти України.

"Порцеляновий завод, що належить РПЦ, продає тарілки із зображенням Путіна за 32,6 тис. рублів. Це один із найдорожчих сувенірів заводу. Вона маркована як "Ексклюзив", - йдеться у повідомленні. Під постом посипалися саркастичні коментарі.

"Під котячий туалет згодяться тарілки з путлером", "Читайте Войновича Москва-2042! Він все передбачив! Повне зрощення гебні і церкви", "Тарілки без потреби. Ось унітаз б купив. Тещі в подарунок", "Стрілянина по тарілочках входить в моду?", "А раптом соусом заляпаєш сакральний вид Самого. Це на яку статтю тягне? Образа влади або екстремізм? Втім, зверху фон невеликий є, якщо дуже акуратно їсти, то можна штрафом відбутися", "Вони мироточать?", "Коли почнуть туалетний папір з Путіним робити, куплю обов'язково", - пишуть коментатори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.