Дошкуляють "високодуховним" українською лайкою: "Пішли на х*й звідси, москалі й*бані!", - як італійці тепер "вітають" нахабних "русотурісто"

Культурний обмін з українськими заробітчанами триває у самих несподіваних, на перший погляд, царинах

Патріоти України пропонують ознайомитись з повчальною історією, котру Андрій Кондратенко‎ навів у групі Патріоти України - об'єднавшись переможемо. Наводимо без змін, зі збереженням стилістичних особливостей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Зловісний" знак? - В Ужгороді на річці з'явився "лик Путіна" (фотофакт)

четвер, 17 січень 2019, 23:55

На кризі, яка припала снігом посеред Ужа, ужгородці сфотографували дивовижні малюнки. Кожен бачив у них своє, але більшість жартували. Користувачі соцмереж намагалися відгадати, що хотів зобразити автор, передають Патріоти України. Одні писали, що таки...

''Філе із Путіна по-б*ндерськи": Незвичний делікатес у німецькому Штутгарті викликав захват у мережі (фотофакт)

четвер, 17 січень 2019, 23:16

Німці виявилися "справжніми фашистами". Позиція у меню одного із закладів німецького Штуттгарта, яка, на перший погляд, перекладається як "філе з Путіна по-б*ндерському", викликала захват у мережі. Незвичайною знахідкою поділився у Facebook український...