Дошкуляють "високодуховним" українською лайкою: "Пішли на х*й звідси, москалі й*бані!", - як італійці тепер "вітають" нахабних "русотурісто"

Культурний обмін з українськими заробітчанами триває у самих несподіваних, на перший погляд, царинах

Патріоти України пропонують ознайомитись з повчальною історією, котру Андрій Кондратенко‎ навів у групі Патріоти України - об'єднавшись переможемо. Наводимо без змін, зі збереженням стилістичних особливостей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Але це жінка! У Європі знайшли "двійника" Трампа (фото)

середа, 25 квітень 2018, 14:57

Користувачі мережі просто вражені їх схожістю. У мережі став вірусним знімок мешканки муніципалітету Кабана-де-Бергантіньйос Долорес Лейс Антело через вражаючу схожысть жінки з президентом США Дональдом Трампом, повідомляють Патріоти України. Так, пер...

"Бабки в маразме и в мусорных пакетах": Соцмережу потішив конкурс краси в окупованому Криму (фото)

середа, 25 квітень 2018, 0:00

Хотілося б вірити, що учасниці заходу не думають, нібито такі сукні - це гарно, а, може, натякають на погану ситуацію із вивезенням сміття на півострові. Однак після впливу "високодуховних" росіян усе можливо... В окупованому селищі Курман в анексовано...