Хіти тижня. "Дідусь з колорадкою та герой СРСР": Російських співаків висміяли через безглуздий маскарад до 9 травня (фото)

У мережі не забули нагадати, що незаконне носіння державних нагород підпадає під статтю кодексу РФ про адміністративні правопорушення.​

Кобзон виявився більш скромним, ніж Діма Білан. Фото: соцмережі.

Російський співак Діма Білан вирядився в костюм Героя Радянського Союзу, сфотографувавшись з депутатом Держдуми Йосипом Кобзоном до Дня перемоги, передають Патріоти України.

"Гвардії майор Герой Радянського Союзу кавалер орденів Червоної Зірки і Вітчизняної війни Діма Білан. І якийсь дідусь з колорадкою. Господи, виколи мені очі. Тепер я бачив все. На добраніч", - відреагував на дане видовище журналіст Аркадій Бабченко.

Користувачі мережі в коментарях з цього приводу розвели бурхливу діяльність, підкресливши, що незаконне носіння державних нагород підпадає під статтю кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

"Взагалі, у нас просто за носіння форми без права на це вже відповідальність. А вже про державні нагороди взагалі мовчу. Ща тупо відправлю це фото в СК, нехай перевіряють. Будете іржати, але я це зробив. Я відправив цю фотографію з відповідними посиланнями на закон в СК РФ. Чекаю. Чи то Білана посадять, то чи мене", -написав Сергій Чурилов.

"За що нагороди? У яких компаніях брав участь? Це все нагадує секс-ігрища - давай буду медсестрою, а ти пораненим", - зазначила Naya Aliyeva.

"Нанюхавшись коксу, тремтячою рукою, нагороду повісив, адже він же герой", "Мені здається, що з кожним роком все гірше і гірше? Маразм все міцніше і міцніше", - обурилися в мережі.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Не "Винник", а "Олег Мітла": З'явилася уїдлива карикатура на українського співака

четвер, 22 жовтень 2020, 23:30

На думку користувачів соцмережі, носити українське прізвище Олег Винник не має права. Український художник Андрій Петренко опублікував карикатуру на співака Олега Винника, який знявся у кліпі з кримнашистами, а після цього не зміг відповісти на запитан...

"Я поїв і в касці": Українців насмішило фото "слуги народу" на передовій на Донбасі

четвер, 22 жовтень 2020, 19:14

У середу, 21 жовтня, представники фракції "Слуга народу" у Верховній Раді вирушили в робочу поїздку на Донбас на два дні. У мережах іронізують з приводу фото, які вони публікують в соцмережах. Відповідне фото опубліковано на Facebook-сторінці "Баба і к...